3 Devlet Kurumuna 609 Kamu Personeli Alımı Yapıyorlar

3 farklı kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

3 Devlet Kurumuna 609 Kamu Personeli Alımı Yapıyorlar

3 farklı kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

3 Devlet Kurumuna 609 Kamu Personeli Alımı Yapıyorlar
05 Aralık 2018 - 09:40

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerine personel alımı yapıyorlar. 

Bizlerde bu haberimizde siz okuyucularımıza Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından yayımladığı alım ilanlarını derledik.

İşte kurumların yayımladıkları ilanlar ve detayları

ALIM YAPILACAK KADROLAR

MSB tarafından yayımlanan personel alım ilanında 523 kişilik alım olacağı duyuruldu. Alımlar Endüstri, Çevre, Elektronik, Fizik, Kimya, Makine, Elektrik, Metalurji, Bilgisayar, Mekatronik, Tekstil, Gemi İnşaat, Elektrik-Elektronik Mühendisliği pozisyonlarına yapılacak. 

KGM yayımladığı personel alım ilanında ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 43 personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanan ilana göre alımlar  İnşaat Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Mühendisi, Matematikçi, Şehir Plancısı. pozisyonlarında olacak. 

TUVASAŞ personel alım ilanında da 43 kişilik bir alım olacağı duyuruldu. İlana başvuruda bulunacak adayların Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği kadrolarına başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

KGM; MSB ve TUVASAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların; DMK'da yer alan ve memur alım ilanlarına başvuruda bulunacak tüm adayların sağlaması gereken koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

Ayrıca kurumlar alım yapacakları her kadro için özel koşul belirlemişler. Adayların bu koşullara da haiz olmaları isteniyor. 

Personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, Türk Vatandaşı olmalı, kurumlar tarafından belirlenen yaş şatlarını taşımalı, yine kurumlar tarafından belirlenen eğitim öğrenim şartlarını taşımalı ve kamu haklarından mahrum olmamalı. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması; askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muzavvaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması. Ayrıca adayların görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmaması isteniyor. İlanlara özel şartlar arasında ise KPSS, eğitim gibi koşullar bulunuyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için süreç devam ediyorlar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvuru detaylarını öğrenebilirler. 

Milli Savunma Bakanlığı Düşük KPSS Puanıyla 523 Sivil Memur Alıyor

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Açıktan Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜVASAŞ Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Finans365.com


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum