90 Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanı Yayımlandı (KPSS Şartı Yok)

Kamu kurumları personel alım ilanları yayımlaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanını sizlere aktarıyoruz.

90 Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanı Yayımlandı (KPSS Şartı Yok)

Kamu kurumları personel alım ilanları yayımlaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanını sizlere aktarıyoruz.

90 Kamu İşçisi ve Memur Alım İlanı Yayımlandı (KPSS Şartı Yok)
13 Aralık 2018 - 12:23

Ege Üniversitesi İŞKUR üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Yayımladığı ilanlarda normal, terörle mücadelede yaralanmış, eski hükümlü ve engelli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Çeşitli kadrolarda yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ege Üniversitesi yayımladığı personel alım ilanında adaylardan KPSS şartı talep etmediğini duyurdu. Bu kapsamda ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 10 farklı kadroda personel alımı yapacağını açıklayan kurumun ilan metninde yer alan boş kadrolar şunlar, 

Büro Memuru (Genel), Bilgisayar Programcısı, Yemekhane işçisi, Yapı Tesisat Sistemleri/Sıhhi Tesisat/Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisatı Teknisyeni, Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği), Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pişirici (Ekmek)), İnşaat Boyacısı/Boyacı, Elektrik Teknisyeni, Beden İşçisi (İnşaat), Temizlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi

BAŞVURU KOŞULLAR

İŞKUR aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanların a başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. Bu koşulların dışında adayların ayrıca ilan metninde her kadro için ayrı ayrı belirtilen şartların tamamına haiz olmaları isteniyor. 

alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, Türk Vatandaşı olmalı, kurumlar tarafından belirlenen yaş şatlarını taşımalı, yine kurumlar tarafından belirlenen eğitim öğrenim şartlarını taşımalı ve kamu haklarından mahrum olmamalı. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması; askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muzavvaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması. Ayrıca adayların görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmaması isteniyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle ilana ulaşması ve başvuru şartlarını incelemesi gerekiyor. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar 
öncelikle aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayacaklar. Bağlantıya tıklayan adaylar açılan sayfada İŞKUR iş ilanları arama sayfasını görüntüleyecekler. Burada İş Yeri Türü yazan sekmeye tıklayacak olan adaylar Kamu bölümünü işaretleyecekler ve Ara butonuna basacaklar. 

İlanlar sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum