Aralık 2018 DPB Belediye Personeli Alım İlanları

Aralık ayı belediye personeli alım ilanları. KPSS puanıyla memur ve işçi alımı yapacağını duyuran Belediye Başkanlıkları. DPB üzerinden yayımlanana ilanlar ile belediye personeli alımları yapan kurumların talep ettiği başvuru koşulları neler.

Aralık 2018 DPB Belediye Personeli Alım İlanları

Aralık ayı belediye personeli alım ilanları. KPSS puanıyla memur ve işçi alımı yapacağını duyuran Belediye Başkanlıkları. DPB üzerinden yayımlanana ilanlar ile belediye personeli alımları yapan kurumların talep ettiği başvuru koşulları neler.

Aralık 2018 DPB Belediye Personeli Alım İlanları
30 Kasım 2018 - 15:53

Aralık ayında başvuru yapabileceğiniz belediye memuru alım ilanlarını sizler için derledik. 

Alım yapacağını ilan eden belediyeler, alım yapılacak kadrolar, belediye personeli alımı başvuru koşulları, ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detaylar. İşte Aralık 2018 belediye personeli alım ilanlarına dair bilinmesi gerekenler;

ARALIK AYI BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

DPB üzerinden yayımlanan alım ilanlarına göre alım yapacak olan belediyeler ve alım yapılacak kadrolar şu şekilde

Deliilyas Belediye Başkanlığı, İstanbul Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Trabzon İçmesuyu Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Arnavutköy Belediye Başkanlığı, Bağcılar Belediye Başkanlığı, İznik Belediye Başkanlığı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ardeşen Belediye Başkanlığı

Hangi Kadrolardan Alımlar Yapılacak? 

Devlet personel Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden duyurulan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylar Zabıta Memuru, İtfaiye Eri, Kütüphaneci, VHKİ, Memur, Mühendis, Tekniker, Kimyager ve bu kadrolara ek çok sayıda kadro için başvuruda bulunabilecekler. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye personel alım ilanları için yayımlanan ilan metinlerinde adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları da belirtiliyor. Bu koşullar belediyeye ve alım yapılacak kadroya göre değişirken genel olarak o koşulları sizlere aktarıyoruz. 

İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak KPSS sınavına girmiş olmak ve asgari puana sahip olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve yaş şartını sağlamak.

İLAN METİNLERİ

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların için ilan metinlerini aşağıda aktarıyoruz. 

Deliilyas Belediye memur alımı için TIKLAYINIZ

İznik Belediyesi memur alım ilanı çin TIKLAYINIZ

16 Farklı kadro için 461 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

En Az 50 KPSS Puanıyla VHKİ ve Memur Alımı Yapılacağı İlan Edildi ilanı için TIKLAYINIZ

50 KPSS Puan Şartıyla 170 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alım İlanı Yayımladı ilanı için TIKLAYINIZ

Arnavutköy Belediye Başkanlığı 40 Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Bağcılar Belediye Başkanlığı 40 Memur 40 Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 Memur 40 Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Ardeşen Belediye Başkanlığı 3 Memur 40 Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Finans365.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum