Binali Yıldırım'dan açıklama

Binali Yıldırım, kendisinin suskunluğu hakkında Twitter'dan açıklama yaptı.

Binali Yıldırım'dan açıklama

Binali Yıldırım, kendisinin suskunluğu hakkında Twitter'dan açıklama yaptı.

Binali Yıldırım'dan açıklama
11 Nisan 2019 - 20:37

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Twitter hesabından yaptığı açıklamada kendisinin bir süredir suskunluğunu koruduğunu ve bu suskunluğunun farkı yönlere çekildiğini açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, suskun olmasının nedeninin seçim süreci ile ilgili olmadığını veya ne yöne çekilirse çekilsin bununla herhangi bir ilgisini olmadığını açıkladı.

Binali Yıldırım, ''Son günlerde seçim süreci ile ilgili suskunluğumu yanlış yorumlayanlar var. Bilinmelidir ki bu tutumum YSK karar sürecine saygımın gereğidir. Süreci Partim ve yetkili kurullarımızla yakından takip ediyorum. Seçmen söyleyeceğini söyledi. Artık söz YSK’nındır. Nokta. Saygılarımla.'' dedi.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamanın ardından binlerce sosyal medya hesabı sahibi vatandaş Yıldırım'ın seçim sürecinde suskunluğunun sebebini merak etmediklerini ancak sürecin bu kadar uzun sürmesi konusunda ne düşündüğü sorusunu yöneltti.

Yıldırım, seçimlerden önce gerek sosyal medya, gerek ise İstanbullu vatandaşlar ile yakın ilişkiler kurmaya çalışmış ancak zaman zaman seçmenin tepkisini çekmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum