VakıfBank’tan Kefilsiz ve 48 Aya Varan Vade ile Taşıt Kredisi

VakıfBank'tan Kefilsiz ve 48 Aya Varan Vade ile Taşıt Kredisi

VakıfBank, hayallerindeki otomobile kavuşmak isteyenler için farklı ödeme koşulları ve farklı geri ödeme seçenekleri sunarak vatandaşın hayallerine kavuşmasında kolaylık sağlıyor. Banka tarafından sunulan Kışa Özel 0 Km Taşıt Kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Kampanya kapsamında detaylı bilgileri haberimizde paylaşıyoruz...

09 Ocak 2018 - 14:39 - Güncelleme: 09 Ocak 2018 - 15:19

VakıfBank, otomobil almayı planlayan müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamak için kışa özel 0 km taşıt kredisi kampanyası sunuyor.

VakıfBank, hayallerindeki otomobile kavuşmak isteyenler için farklı ödeme koşulları ve farklı geri ödeme seçenekleri sunarak vatandaşın hayallerine kavuşmasında kolaylık sağlıyor. Banka tarafından sunulan Kışa Özel 0 Km Taşıt Kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Bankanın taşıt kredisi kapsamında sunmuş olduğu kampanyanın detaylarını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Yüzde 1,24’den Başlayan Faiz Oranları

VakıfBank'ın sunmuş olduğu Kışa Özel 0 Km Taşıt Kredisi ile 48 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 1,24’den başlayan faiz oranı ile araç almanıza destek oluyor. 

Farklı Geri Ödeme Şekilleri

VakıfBank’ın sunmuş olduğu kredi kapsamında sunulan farklı ödeme koşulları ile geri ödeme fırsatı sunuyor. Kredi kapsamında sunulan ödeme seçenekleri arasında, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli olarak seçenekler sunarak geri ödemelerinizi kolaylaştırıyor.


Kefil Zorunluluğu Yok

Bankanın sunmuş olduğu kredi kapsamında istenilen koşullar arasında; nihai fatura değeri 100 bin TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 100 bin TL'ye kadar olan kısmı için yüzde 70 oranında, 100 bin TL’nin üstünde olan kısım için yüzde 50'sine kadar, aylık yüzde 1,24'ten başlayan faiz oranları ile kolaylık sağlıyor.

Ayrıca sunulan kredi kapsamında banka kefil zorunluluğu istemiyor. 48 aya varan vade seçenekleri sunan kredi kapsamında, Hayat Sigortası zorunluluğu da yok.

Banka tarafından sunulan kredinin özellik tablosu şu şekilde:

Kredi Maliyet Tablosu


VakıfBank'ın sunmuş olduğu kredi kapsamında, Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının yüzde 5'i olup, kredi tahsis ücreti üzerinden yüzde 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınıyor. Ayrıca, Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanıyor.

VakıfBank, sunmuş olduğu kredi kapsamında gerekli gördüğü durumlarda kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

VakıfBank tarafından Kışa Özel 0 Km Taşıt Kredisi kapsamında detaylı bilgi için bankanın şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz.

finans365.com


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte