Yardım İçin Durdu Kafasına Silah Dayadılar

Yardım etmek için yolda duran talihsiz adamı 2 kadın gasp etti.

Yardım İçin Durdu Kafasına Silah Dayadılar

Yardım etmek için yolda duran talihsiz adamı 2 kadın gasp etti.

Yardım İçin Durdu Kafasına Silah Dayadılar
20 Mart 2019 - 20:52

İstanbul Okmeydanı'nda yolda duran yaşlı adama yardım etmek isteyen bir vatandaş yanına gelen iki kadının kafasına silah dayanması ile birlikte şoka uğradı. Okmeydanı’nda aracıyla seyir halinde giderken yaşlı bir adama yardım etmek için durum vatandaş canını zor kurtardı.

Yardım etmek istediği kişiler tarafından silahla tehdit edilen ve gasp edilen selim Yalçın “ne duruma geldik insanlara yardımcı olmak için durdum. Ancak böyle bir durumda karşılaştığım için son derece şaşkınım açıklamalarında bulundu.”

 Olay dün 14 sularında Okmeydanı TEM bağlantısında yaşandı iddialara göre seyir halindeki aracı ile gayrimenkul uzmanı Selim Yalçın yol kenarında bulunan 60 yaşlarında bir adamın elini kaldırarak yardım istemesi üzerine durdu. Yardım etmek için durduğu sıralarda 25-30 yaşlarındaki kadın yanına geldi ve Yalçın'ın aracına bindi kadınlardan bir tanesi Yalçın'ın kafasına silah dayadı ve tehdit etti. Üzerinde bulunan tüm parayı isteyen kadınlar bütün parayı alarak olay yerinden uzaklaştı.

Yaşanan olayın ardından çok büyük şok yaşayan “Selim Yalçın yaşlı adamın kendisine el ettiğini ve daha sonra durduğunu söyledi daha sonra nereye gideceksin şeklinde soru sordum. Şirinevler'e gidiyorum dedi. Bir tanesi baktın hemen arkamdan silah çekti ve bana kımıldamamamı söyledi bütün cebimdeki parayı aldılar. İnsanlık namına yaşlı bir adama yardım etmek için yolda durdum ancak başıma böyle bir olay geldi için son derece şaşkın ve üzgünüm açıklamalarında bulundu.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum