Yeni Yılın İlk Motorin Zammı Geliyor

Yeni Yılın İlk Motorin Zammı Geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada yeni yılın ilk zam haberi geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) yapmış olduğu açıklamasında motorin fiyatlarına zam yapılacağını bildirdi. eki, yeni yılda motorinin litre fiyatı ne kadar olacak? Açıklanan motorin zammına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz…

05 Ocak 2018 - 11:10 - Güncelleme: 05 Ocak 2018 - 11:56

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), yeni yılda zam haberi verdi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) yapmış olduğu açıklamasında motorin fiyatlarına zam yapılacağını bildirdi.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada yeni yılın ilk zam haberi geldi. Peki, yeni yılda motorinin litre fiyatı ne kadar olacak? Açıklanan motorin zammına ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz…

Motorine Zam

Yeni yılda birçok şeye zam gelirken, PÜİS'den de bir zam haberi geldi. Yeni yılın ilk motorin zammı ne kadar olacak? Araç sahiplerini üzecek haberi veren Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), motorine yapılacak zam ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında 7 kuruş ile 9 kuruş arasında bir zam uygulanacağını belirtti.

Yeni yılda araç sahiplerini üzecek ilk zam haberi geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada, motorine yapılan zammın 6 Ocak 2018 itibari ile geçerli olacağı belirtilirken, yapılacak zam oranının ise 7 ile 9 kuruş arasında olacağı bildirildi.


Benzine de Zam Bekleniyor


Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) ayrıca, 5 Ocak – 8 Ocak 2018 tarihleri arasında benzin grubuna da zam beklendiğini bildirdi.

PÜİS tarafından yapılan açıklamada ise; “06 Ocak 2018 tarihinden geçerli olmak üzere motorin grubunda 7-9 kuruş fiyat artışı beklenmektedir. 05-08 Ocak 2018 tarihlerinde benzin grubunda fiyat değişikliği beklenmemektedir” açıklamasında bulunuldu. 

finans365.com


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Bankalar Emeklilere 600 Lira Promosyon Sunuyor
Kripto Para Piyasası Çöküşte
Kripto Para Piyasası Çöküşte