Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
  • Finans 365
  • Kredi
  • Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmak isteyen kişilere sunulan kolaylıklardan biride SMS kredi başvuru hizmetidir. Peki, Denizbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:53
Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank aynı zamanda “kredi kullanmak istiyorum” diyen müşterilerine başvuruda da kolaylık sağlamaktadır. Denizbank ihityaç kredisi başvurusu isteyen kişiler için mesaj göndererek te yapılabilmektedir.

Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu farklı pek çok kanaldan yapılabilmektedir. Müşterilerine kolay kredi başvuru imkanı sunan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet ve SMS kanallarını da kullanabilmektedir. Denizbank internetten kredi başvurusu için Denizbank internet sitesi üzerinden yer alan online kredi başvurusu linkini tıklamanız ve açılan pencerede sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Cep telefonuna doğrulama kodu gönderileceği için kullandığınız ve ulaşabildiğiniz bir numarayı açılan ekranda girmeniz gerekmektedir. Bir diğer kolay kredi çekme yöntemi ise Denizbank internet şubesi müşterilerine sunulan yöntemdir. Bu yöntemde internet şubesi hesabınıza Denizbank internet şubesi şifresi ve kimlik numarası bilgilerinizi girdikten sonra krediler bölümünden hazır kredi bölümünü ziyaret ederek ya da anında kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Denizbank SMS İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank cebimde kredi sistemi SMS ile kredi kullanmanıza olanak sağlayan hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin cebimde kredi Denizbank SMS numarası olan 3280 numarasına KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarını yazıp göndermeleri yeterlidir.

Bu mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde aynı cep telefonuna gönderilmekte, kredi notu uygun seviyede olan kişilere kredi ön onayı mesajı gönderilerek kredi kullanımı sağlanmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi SMS kredi paketinde 55 bin liraya kadar kredi onayı 48 ay vadeli kredi olarak kullanılmaktadır.

Finans365.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP