Garanti Bankasından İhtiyaç Kredilerine Yeni Soluk Geliyor!
  • Finans 365
  • Kredi
  • Garanti Bankasından İhtiyaç Kredilerine Yeni Soluk Geliyor!

Garanti Bankasından İhtiyaç Kredilerine Yeni Soluk Geliyor!

Vatandaşa farklı seçenekler sunacak olan Garanti BBVA ihtiyaç kredisinde açılıma gitti. Detaylar duyanların ağzını açıkta bıraktı. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:37
Garanti Bankasından İhtiyaç Kredilerine Yeni Soluk Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vatandaşlar son dönemde ihtiyaç kredisine ve konut kredisine inanılmaz şekilde teveccüh ederken Garanti Banaksı bu noktada nokta atış yaptı. Farklı formlarda kredi kampanyası hazırlayan banka şu sıralar her bütçeye hitap ediyor. Yapılan açıklamaya göre 3 bin TL’den 20 bin TL’ye kadar kredi limitleri hazırlayan banka aynı faiz oranıyla işlem görecek. %0.39 oranında faiz uygulayacak olan banka 3 ay geri ödem almayacak. Geri ödeme almayacağı tarih bittiği anda 48 aya varan taksiti seçeneği ile vatandaşlardan ödeme talep edecek. Konut kredisi için de açıklamada buluna banka, banka müşterileri için fırsatlarla dolu konut kredisi kampanyası hazırladığını duyurdu. Daha önceden Garanti Bankasından hesabı olup birikim yapan vatandaş için de farklı fırsatlar söz konusu.

Tüm Çalışmalar Online

Banka en önemli detayı en son bırakarak heyecanı daha da artırdı. Buna göre baka tüm işlemeleri online olarak yönlendirecek. Buna göre başvur işlemlerinden evrak işlerine kadar ve hatta ödemeleri dahi online olarak isteyecek. Bu sayede sosyal mesafe kurallarına riayet edilirken öte taraftan bankalarda kuyruk oluşturma dönemi de bitmiş olacak. Mesai saatlerine takılmayacak olan vatandaşlar 7 gün 24 saat istedikleri işlemi yapabilecekler. Tüm bunlara ilaveten banka müşterilerine yüz yüze hizmet vermeye devam edecek. Kredilerden yaşanacak her sorun ve akıllara takılan her soruda banka çalışanları vatandaşlara mesai saatleri çerçevesinde hizmet verecek. Ancak online ortam da sanal asistan banka çalışanının sunacağı hizmetin aynısını sunmayı taahhüt ediyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP