DOLAR

16,3492

-0.12%
EURO

17,5174

0.19%
ALTIN(gr)

967,49

-0,73%
BİST 100

%
İndirim Kampanyasına Destek Veren Şirket Sayısı 100’ü Aştı
  • Finans 365
  • Finans
  • İndirim Kampanyasına Destek Veren Şirket Sayısı 100’ü Aştı

İndirim Kampanyasına Destek Veren Şirket Sayısı 100’ü Aştı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinesinde yapılan çağrının ardından indirim kampanyasına destek veren şirket sayısı hızla artıyor. Konu ile ilgili detaylar haberimizde...

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:46
İndirim Kampanyasına Destek Veren Şirket Sayısı 100’ü Aştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın koordinesinde yapılan çağrının ardından “#TürkiyeKazanacak” etiketiyle dün faaliyete geçen “enflasyonlamucadele.org.tr” internet sitesinden indirim kampanyasına destek verdiğini belirten kurum ve kuruluşların sayısının hızla artığı görüldü.

DESTEK VEREN KURULUŞ SAYISI HIZLA ARTIYOR

Ayrıca bu kapsamda, Koç, Sabancı, Boyner, Eczacıbaşı, Yıldız, Doğuş Grubu, Teknosa, Koçtaş, Şok, A101, Metro, Migros, Carrefour, BİM, D&R, Beymen, Fabrika, Network, Kiğılı, Damat, MÜSİAD, TÜSİAD, YASED, TOBB, Sinpaş GYO, Bereket Sigorta, AOÇ, TMO’nun da aralarında yer aldığı 100’den fazla kuruluş kampanyaya destek verdiğini bildirdi.

Bunun yanı sıra Bakan Albayrak, Türkiye’nin, enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan programın, özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini hedeflediğini belirtmişti.

Ayrıca Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkı sağlamak isteyen tüm firmalara, ürün ve hizmetlerinde yıl sonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmaları çağrısında bulunulmuştu.

Bunun yanı sıra siteye kayıt yaptırmasa da çok sayıda dernek, oda ve şirket de açıklamalarıyla kampanyaya destek verdiklerini vurguladılar.

Finans365.com

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP