DOLAR

16,3683

0.05%
EURO

17,5648

-0.07%
ALTIN(gr)

973,53

0,12%
BİST 100

%
Bitcoin’den Milyarlarca Dolar Kazanan Michael Saylor’un DOGE ve SHIB Tahmini

Bitcoin’den Milyarlarca Dolar Kazanan Michael Saylor’un DOGE ve SHIB Tahmini

Başta iş zekası olmak üzere mobil yazılım ile bulut tabanlı hizmetler veren bir firma olan Microstrategy kurucularından ve yönetim kurulunda yer alan Amerikalı bir girişimci ve son zamanların en çok konuşulan köpek simgesi taşıyan kripto paralarından SHIBA INU (SHIB)’i hedef aldı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:51
Bitcoin’den Milyarlarca Dolar Kazanan Michael Saylor’un DOGE ve SHIB Tahmini
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BTC’den Milyar Dolarlar Kazanan Michael Saylor, SHIB Army’i Kızdırdı

Söz konusu muhabbetin nasıl açıldığını merak ediyorsunuz öyle değil mi? Twitter CEO’su Jack Dorsey’in atmış olduğu bir tweet üzerine bahsettiğimiz eleştiri, Michael Saylor tarafından geldi. Twitter CEO’su Dorsey, Coinbase’nin mobil uygulamasının App Store  uygulamasındaki başlığını “Coinbase:Trade Shıb, ETH, BTC” biçiminde değiştirmesine karşı hamle olarak bir ekran görüntüsünü kırpıp cevap verdi. Bu arada bitcoin‘den milyarlarca dolar kazanmış bu adamın, ‘milyarder’ unvanının nereden ve nasıl ortaya çıktığını anlamak amacıyla Microstrategy bilanço tablolarında 100.000’den fazla bitcoin bulunduğunu da belirtmekte fayda olacaktır.

 Btc Milyarderi Michael Saylor, Twitter CEO’sunun Attığı Ekran Görüntülü Cevaba İmalı Bir Yorum Yazdı

 “0,0000~ şeklinde bir hedef amacı bulunan bir kriptopara, ‘aşağı doğru adım ‘ifadesine yeni bir anlam kazandırır “

 Elbette ki” Shıb Army”  olarak da tanınan Shıba Inu grubu, milyarderi Michael Saylor’ un, bu alaycı ve küçümseyici yorumuna sessiz kalmazdı ve buna anında cevap verdi. Shib Army’ nin ordusu, shib’ in yükselme eğiliminde olan fiyat grafiğini de eklemiş oldukları tweetler ile Bitcoin Milyarderi Michael Saylor’un ağzının payını vermek amacıyla art arda harekete geçti. CoinMarketCap tarafından paylaşılan bilgilere göre SHIB, bu haber makalesinin kaleme alındığı saatlerde 0,00006483 dolardan alım satım işlemlerine devam ediyordu. Bu satırlardan daha önce kaleme alınmış haberlerden de hatırlayacağınız gibi Microstrategy CEO’su, daha öncesinde ise ‘meme- coin’ denildiğinde akla ilk gelen Tesla CEO’su ünlü Milyarder Elon Musk dogecoin ile ilgili ‘kumar oynamanın bir başka biçimi’ şeklinde bir yorum yapmıştı. Daha sonrasında ise Bitcoin milyarderi Michael Saylor, biraz daha alay edercesine bir tavır ile dogecoin kripto para biriminin evrenine katkı sağladığını dile getiren şu yazıyı yazmıştı.

 “Zannımca dogecoin, kripto para piyasalarına yeni bir eğlence katıyor. Bu piyasada büyük bir coşku ve farkındalık oluşturuyor. Yatırımcılar, borsalara üye oluyorlar, hesap açıyorlar. Bu da önemli bir gelişme ” demişti.Kripto para piyasaları ile ilgili analiz gerçekleştiren uzmanların söylemiş olduklarına göre, geçtiğimiz birkaç gün içerisinde App Store uygulaması üzerinde bir numaraya yükselmeyi başaran Coinbase’in en son gerçekleştirmiş olduğu sıçrayışta son zamanlardaki SHIBA INU rallisinin de etkisi var.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP