ATM’den Anında 1000 TL ile 5.000 TL Alabilirsiniz! İşte Detaylar
  • Finans 365
  • Kredi
  • ATM’den Anında 1000 TL ile 5.000 TL Alabilirsiniz! İşte Detaylar

ATM’den Anında 1000 TL ile 5.000 TL Alabilirsiniz! İşte Detaylar

Acil Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda bankadan 1000 TL ile 5.000 TL arasında nakit para çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik sıfır faizli olarak verilen bu parayı almak istiyorsanız ve konu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız haberimizin devamını okuyun...

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:55
ATM’den Anında 1000 TL ile 5.000 TL Alabilirsiniz! İşte Detaylar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Böylesi hiçbir yerde görülmedi! Acil nakit ihtiyacı bulunan yurttaşlar açısından bankalar, sıfır faizli ihtiyaç kredisi dönemini peş peşe başlattı. Özellikle de az miktarda acil paraya gereksinim duyan vatandaşlar açısından bu fırsatın kesinlikle kaçırılmaması gerekir. Sene sonuna doğru yapılan faiz indirimi ile beraber hem faizler düşüşe geçti hem de bankalar açısından sıfır faizli kredi kampanyalarının önü böylelikle açılmış oldu. İhtiyaç sahibi vatandaşlara özel olarak hazırlanmış olan ING Bank, Akbank ile N kolay faizsiz kredi haberleri duyuruldu. Üstelik cazip geri ödenme şartları ile krediye başvuru gerçekleştirmek ve anında nakit ihtiyaçlarınızı gidermek böylelikle mümkün. 5000 TL’ye varan ihtiyaçlarınız açısından hiç faiz ödemesi gerçekleştirmeden, dosya masrafı olmadan ve şubeye gitmeden kredi kullanma şansını kaçırmayın!

Akbank’tan Faizsiz Ve Masrafsız 5000 TL Kredi!

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlar açısından Akbank mobil uygulaması üzerinden dijital kredi kullanmak çok basit. Akbank mobil uygulaması üzerinden başvuru gerçekleştiren bütün müşteriler açısından 5000 TL’ye varan nakit imkanı tanınıyor. Üstelik Akbank’ın yeni müşterileri açısından başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında faiz bir şey yok. Sıfır faiz fırsatı ile herhangi bir masraf ödemesi gerçekleştirmeden kredi kullanmak istiyorsanız Akbank’ın sunmuş olduğu çözüm, en ideal seçenek gibi görünüyor.

 ING Bank’tan Faizsiz Ve Masrafsız 5000 TL Kredi Kampanyası

Faizsiz ihtiyaç kredisi sunan bir başka banka ise ING Bank olarak karşımıza çıkıyor. ING Bank turuncu ekstra kampanyası dahilinde müşterilerine 1000 TL nakit iade fırsatı sunarken, diğer taraftan acil nakit ihtiyacı olan müşteriler için ise 5000 TL ve üstü limitli sıfır faizli kredi kampanyası sunuyor. ING Bank’ın kampanyasından online bir şekilde başvuru gerçekleştirenler hemen bu avantajdan faydalanabiliyor. Herhangi bir dosya masrafı ödemeden şubeye gitmeye dahi gerek olmadan kredinin hesaba geçmesi mümkün. İsteyen yurttaşlar, ING Bank’ın kampanyası bağlamında 12 ay ile 24 ay arasında vade seçeneklerini değerlendirebilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP