DOLAR

16,5981

-0.51%
EURO

17,5089

-0.44%
ALTIN(gr)

970,77

-0,52%
BİST 100

%
Dogecoin Yatırımcıları Dikkat, Dev Balinalar Alım Yapmaya Başladı!

Dogecoin Yatırımcıları Dikkat, Dev Balinalar Alım Yapmaya Başladı!

Akıllı sözleşme etkinliği, adı altında bir ya da pek çok varlığın zincirinde meydana gelen eylemlerin sayısını belirlemenin dolaylı yöntemlerinden biridir. Ethereum zincirinde en aktif bir şekilde kullanılmakta olan ilk 10 akıllı sözleşmeye girmiş bulunmakta. Elde edilen son dakika bilgilerine göre Dogecoin, zincir üzerinde en aktif bir şekilde etkileşime giren akıllı sözleşmeler arasında 7 sıradaki yerini alıyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:56
Dogecoin Yatırımcıları Dikkat, Dev Balinalar Alım Yapmaya Başladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Meme coin, binance akıllı zinciri ile binance/ussd gibi paralar ile üst sıraları paylaşıyor. Sözleşmelerin kullanımları ise genel itibariyle artış gösteren satın alma fonksiyonları anlamına gelir. Bunun sebebi ise bir kripto paranın akıllı sözleşmesinin kullanılması açısından kullanıcıların belirli miktarlarda kripto paraya sahip olmalarını gerektirir. Dogecoin kripto para biriminin zincir üstü verileri daha fazla insanın bu para birimini kullanmaya başlamasını gösterirken, piyasa verileri ise tam tersini işaret ediyor. Dogecoin-usd işlem çiftleri değerinin %10’a kadar kaybettiği vurgulandı. Bugünün ise en düşük seviyelerinde Doge; 0.188 dolarlık desteği test etmiş bulunmakta. Dogecoin aynı seviyede işlem görmüş olduğu en son zaman ise eylül ayının sonunda gerçekleşti.

 Geçtiğimiz Dönemlerde Dogecoin Kripto Para Birimini En Çok Yoran Shıba Inu Olmuştu

Dogecoin ile ezeli rakibi sayılacak Shıba Inu ikilisinin kıyasıya rekabeti aslında ünlü milyarder Elon Musk tarafından Twitter paylaşımlarında Shıb cinsi köpeğinin fotoğrafının paylaşmasından sonra bir gecede %300  oranında değer kazanması ile gerçekleşmişti. Kripto para piyasasında faaliyet göstermekte olan para birimlerinin sıralamasına bakıldığında Shıba Inu adeta şımartılmış çocuk misali ilk 10’a girmişti. Daha sonrasında ise dev balinaların satış işlemlerini gerçekleştirmesi ile elinde Shıba Inu kripto para birimi bulunan yatırımcılar, elde etmiş oldukları nakit para ile başta Dogecoin olmak üzere pek çok kripto para birimine yöneldi. Artık Dogecoin kendi başına kalmış gibi görünüyor ve büyük balinaları satın almaları ile beraber kartlar yeniden dağıtılıyor. Bakalım bundan sonra Dogecoin Kripto para biriminin fiyatı nasıl değişiklik yaşayacak hep birlikte bekleyip görmek lazım.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP