Arka Sokaklar’ın Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, Büyük İlham Kaynağını Açıkladı!
  • Finans 365
  • Aktüel
  • Arka Sokaklar’ın Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, Büyük İlham Kaynağını Açıkladı!

Arka Sokaklar’ın Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, Büyük İlham Kaynağını Açıkladı!

Arka Sokaklar dizisi 16 sezondur yayın hayatına devam ediyor. Cuma akşamları Kanal D ekranlarında milyonlarca izleyici buluşturmayı başaran Arka Sokaklar dizisinin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz...

ABONE OL
3 Şubat 2022 23:01
Arka Sokaklar’ın Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, Büyük İlham Kaynağını Açıkladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alışverişe çıkan Arka Sokaklar dizisinin Ezgi Vural’ı Ela Yörüklü, basın mensuplarına çok samimi açıklamalarda bulundu. Oyunculuk kariyerini tiyatro ile güçlendirmek amacıyla hareket ettiğini söyleyen Yörüklü, beraber rol aldığı Şevket Çoruh’tan ilham almaya gayret ettiğini dile getirdi. Arka Sokaklar dizisinde Ezgi Vural karakterine can veren tescilli güzel oyuncu Ela Yörüklü, Bursa mağazasında ortaya çıktı. Günlük yaşantısında rahatlığı daha çok sevdiğini dile getiren Yörüklü, kendine yeni yıl alışverişi yaptığını söyledi. Modayla yakından ilgilendiğini de dile getiren Yörüklü, rahat ve şık tasarımların kendisini daha çok ön plana çıkardığını söyledi. Burada gazetecilere samimi açıklamalarda bulunan oyuncu, en büyük hayalini açıkladı.

 Ustalarla Aynı Karede Oynamak Çok Büyük Şans

Tam 3 sezondur Arka Sokaklar dizisi ile ekranlarda boy gösteren Ela Yörüklü, oyunculuk kariyerini televizyondan daha da ön plana taşımak amacıyla hareket ettiğini söyledi. Çok iyi bir tiyatro seyircisi olduğunu ve kendisini bazı zamanlarda sahnede hayal ettiğini dile getiren Yörüklü, tiyatro yapmayı çok istediğini bu manada diğer ustalarla olduğu gibi Türk tiyatrosunun kavuklusu Şevket Çoruh’la aynı Dizide oynamak ve kendisini yakından takip edebilmek, kendisinin çok büyük bir hayali olduğunu ve böyle olduğu için de büyük bir onur ve şans şeklinde nitelendirdi. Şevket Çoruh’un eserlerini defalarca izledikten sonra sahnedeki mimik ve jetlerini günlerce düşündüğünü dile getirdi.

Arka Sokaklar dizisi bu akşam saat 20. 00’de D ekranlarında olacak, yeni bölümü sakın kaçırmayın!

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP