DOLAR

17,9400

0.12%
EURO

18,2629

-0.03%
ALTIN(gr)

1.023,53

0,17%
BİST 100

%
İş Bankası’ndan MTV Ödemelerine 3 Taksit Ayrıcalığı

İş Bankası’ndan MTV Ödemelerine 3 Taksit Ayrıcalığı

Türkiye İş Bankası, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit kampanyası sunuyor. Banka tarafından sunulan kampanya kapsamından yararlanabilecek kartlar ve koşulları haberimizde sizler için paylaşıyoruz...

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:52
İş Bankası’ndan MTV Ödemelerine 3 Taksit Ayrıcalığı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Bankası, Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit ayrıcalığı sunuyor.

İş Bankası, Maximum kart özelliğine sahip kartlarda gib.gov.tr üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit, İş Cep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde de 3 taksit avantajı sunuyor.

Kampanyaya Dahil Olan Kartlar

Bankanın sunmuş olduğu kampanya kapsamından yararlanan kartlar ise; İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), İş Bankası Bankamatik Kartı, Privia Kredi Kartı , Şirket Kredi Kartı ve Vadematik Kart olarak belirlendi.

Aidatsız Kartlar Dahil Değil

İş Bankası, MTV ödemeleri için sunmuş olduğu kampanya kapsamında; aidatsız kartlar ile yapılan işlemlerin kampanyaya dahil edilmeyeceğini belirtti.

3 Taksit Fırsatı

Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemelerinde yapılan kampanya 2 Ocak 2018 tarihinde başlamış olup, 31 Ocak 2018 tarihinde sona eriyor. Bu kapsamdan yararlanabilmek için 200 TL alt tutar limiti getiriliyor. Ayrıca, gib.gov.tr üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine otomatik 2 taksit, İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise tek çekim, 2 ve 3 taksit fırsatı seçenek olarak sunuluyor.

Taksitlendirme Yapılamayan Koşullar

Kampanya kapsamında, İş Bankası kredi kartı ile internet şubeleri üzerinden taksitli ödeme seçeneği ile ödeme gerçekleştirecek müşterilere herhangi bir vade farkı yansıtılmayacak. Ayrıca, Bankamatik kartı ile ödeme yapılırken ve çağrı Merkezlerinden yapılan ödemelerde ise taksitlendirme yapılmayacak.

finans365.com

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP