DOLAR

17,9396

0.05%
EURO

18,4012

0.78%
ALTIN(gr)

1.032,68

1,51%
BİST 100

%
Shiba’da Inu (SHIB) Yakım Olacak mı? Ne Zaman Yükselişe Geçecek?

Shiba’da Inu (SHIB) Yakım Olacak mı? Ne Zaman Yükselişe Geçecek?

Popüler coinlerden olan Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı bu coin hakkında yaşanacak tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Beklenen yükselişin bir türlü gerçekleşmemiş olması yatırımcıları tedirgin ediyor. Peki Shiba'da beklenen yakım gerçekleşecek mi? Shiba coin bu fiyatlardan alınır mı? Shiba yükselişe geçer mi gibi soruların yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:55
Shiba’da Inu (SHIB) Yakım Olacak mı? Ne Zaman Yükselişe Geçecek?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

394,80T halka arzı, $250,00M işlem hacmi, $2,46B piyasa değeri ile popüler coinler arasında yer alan Shiba‘nın yatırımcıları büyük hayal kırıklığı içerisinde. Shiba’nın düşüş nedenleri arasında en çok halka arz miktarının yüksek oluşu gösteriliyor. Bir diğer düşüş nedeni olarakta Shiba’nın dolaşımdaki arzının yüzde 5’ine denk gelen 50 trilyon SHIB’in bağışlanması olarak gösteriliyor. Kaldı ki bu bağış ile birlikte coin fiyatında yüzde 50’lik bir ekstra düşüş yaşanmıştı.

Yatırımcılar Shiba İle İlgili En Çok Bu Soruların Cevabını Merak Ediyor!

Shiba‘da yakım olacak mı?

– Shiba’nın düşüşüne sebep olan bağışlar devam edecek mi?

– Bu seviyelerden Shiba (Shib) alınır mı?

Bu soruların cevaplarını yatırımcıları için araştırdık.

– Shiba’nın yükselişi için arz miktarının en az %35’inin yakılması gerektiği uzmanlar tarafından ifade ediliyor. Peki bu yakım olacak mı? Resmi anlamda bu yönde yapılmış bir açıklama bulunmamakta.

– Shiba yatırımcısının rıza göstermediği ve zarar gördüğü bağışlar devam edecek mi? Bu sorunun yanıtı olarak ta bağışların devam edebileceği yönde.

– Shiba bu fiyatlardan alınır mı? Uzmanlar dip fiyatları gören coin de alım yapmak için aceleci olunmaması gerektiğini söylüyorlar. Dip dönüşü kesin olarak gördükten sonra alım yapılabileceğini belirten uzmanlar şu an için bekle gör politikasının daha doğru olacağını belirtiyorlar.

Shiba’da Inu (SHIB) Son Güncel Grafiği

Borsa’da bir tabir vardır. “Düşen Bıçak Tutulmaz” bu tabir coinler içinde geçerli. Düşen coini bu seviyeden döner deyip almak yerine dip dönüşünü görüp, düşen grafiğini kırdığı noktada almak daha mantıklı. Bu sebeple bu seviyelerden alım yapmak yerine dönüşü gördükten sonra alım yapmayı tavsiye ediyor uzmanlar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP