DOLAR

32,1954

0.04%
EURO

35,0039

-0.04%
ALTIN(gr)

2.505,26

-0,19%
BİST 100

%
Altın 2 Bin Dolar Olacak! (Dev Banka Uyardı)

Altın 2 Bin Dolar Olacak! (Dev Banka Uyardı)

Altın fiyatı ile ilgili çarpıcı bir rakam daha geldi. Altın ne kadar olacak? Altın daha yükselir mi? Bu seviyelerden altın alınır mı? Bu aralar altında yaşanan hareketlilikten ötürü birçok yatırımcı bu soruların cevabını merak ediyor. Uluslararası yatırım şirketinden altın fiyatları ile ilgili çarpıcı tahmin geldi.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:25
Altın 2 Bin Dolar Olacak! (Dev Banka Uyardı)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İngiliz menşeili yatırım kuruluşundan altın ile ilgili açıklama geldi. Hareketli günler geçiren altında birçok kuruluş tahminlerini açıklıyor. Bunlardan en çarpıcı olanı Merrill Lynch International’dan geldi.

Merrill Lynch International metal araştırma birimi yöneticisi Michael Widmer, Bloomberg Television ile gerçekleştirdiği mülakatta altın fiyatlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Widmer, merkez bankalarının ekonomileri harekete geçirme ya da piyasaları büyüme konusunda ikna etmede başarısız olan parasal genişleme yolunu izlemesi durumunda altının 2,000 dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

Widmer, kurumun gelecek yılın ikinci çeyreği için baz senaryosunun ons başına 1,500 dolar olduğunu ve bunun tüm dünyada merkez bankalarının daha genişlemeye gitmesinden kaynaklandığını söyledi.

Altın Fiyatları Fena Sıkıştı! Bu Hafta Sert Kırılımlar Bekleniyor Dikkat!

Altın Yatırımı Olanlar ve Alacaklar Dikkat! Sarıkız Altın Çılgın Ralliye Başlıyor! Altın fiyatlarında her geri çekilmenin bir alım fırsatı olduğunu belirten uzmanlar altının uzun süre yukarı yönlü hareketini sürdüreceğini iddia ediyorlar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP