DOLAR

17,0957

0.7%
EURO

17,5214

0.25%
ALTIN(gr)

966,96

0,45%
BİST 100

%
Halk Bankası 0,77 Faiz Oranı İle 43 Bin TL Veriyor! Kredi Başvuru Şartları Neler?

Halk Bankası 0,77 Faiz Oranı İle 43 Bin TL Veriyor! Kredi Başvuru Şartları Neler?

Kredi faiz oranları güncel olarak 1.69 ile 1.80 arasında değişiklik gösteriyor. Ancak Halkbank, bu faiz oranlarının üzerine bir çizgi çekti ve 0,77 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneği şekilde 43 bin TL'lik bir krediyi müşterilerin hesabına geçiyor. Halk Bankası kredi kampanyası detayları.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:49
Halk Bankası 0,77 Faiz Oranı İle 43 Bin TL Veriyor! Kredi Başvuru Şartları Neler?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin en popüler kamu bankalarından biri olan Halkbank, bazı durumlarda piyasa içerisinde hiç görülmemiş ya da duyulmamış pek çok kampanyalar ile beraber müşterileri şaşırtıyor. Son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile beraber yeniden bütün Türkiye çapında bir hayli bir şaşkınlığa neden olan Halkbank, en son yapmış olduğu kampanya ile yine ağızları açık bıraktı. Kredi faiz oranları 1.69 ile 1.80 arasında değişiklik gösteriyor. Ancak Halkbank, bu faiz oranlarının üzerine bir çizgi çekti ve 0,77 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneği şekilde 43 bin TL’lik bir krediyi müşterilerin hesabına geçiyor.

Halk Bankası tarafından yapılan bilgilendirmelere göre, 43 bin TL’lik kredinin şartlarını açıklaması ile birlikte daha fazla heyecanlanmış durumda millet. Bunun sebebi ise bu derece yüksek derecedeki bir miktarı böylesine uygun faiz oranı ile hiç kimse vermiyor. 0,77 faiz oranı ile sunulan krediyi almak amacıyla vatandaşlar, hemen telefonu eline alıyor ve Halkbank müşteri hizmetlerimi aramaya başlıyor. Ya da vatandaşlar, kendilerine en yakın Halkbank şubesine gitmek suretiyle gerçekten de böyle bir kredinin olup olmadığını soruyor. Evet, gerçekten de Halkbank adeta (çıldırdı mı?) Sorusunu sorduruyor. Bunun sebebi ise böylesine çılgınca faiz oranları ile Türkiye’de kredi veren herhangi bir bankanın olmamasıdır.

Halkbank Kredi Kullanımı İle İlgili Detaylar

  • Halkbank’tan 6 ay vadeli olacak şekilde 43 bin TL’nin kullanılmasını isteyen vatandaşlar, 1500 TL kredi masrafı ve aynı zamanda 350 TL’lik bir sigorta ile beraber bu krediden faydalanabilir.

  • 12 ay vade seçeneği ile 43 bin TL’yi Halk Bankasından çekmek isteyen vatandaşlar, 2500 TL kredi masrafı ile aynı zamanda 600 TL’lik bir sigorta ücretini ödeme bedeli karşılığında bu krediyi kullanabilir. Aynı zamanda erteleme oranı bu kredi açısından 2 ay olarak açıklanmıştır.

  • 18 ay vade seçeneği ile 43 bin TL’lik kredi tutarını Halkbank’tan çekmek isteyen bir vatandaşın ise 4500 TL kredi masrafı ve aynı zamanda 750 TL‘lik bir sigorta bedelinin ödenmesi suretiyle bu kredi kullanması mümkündür. Erteleme oranı ise bu bazı açısının 3 olarak belirlenmiştir. 

  • 36 ay vade seçeneği ile 43 bin TL’nin Halkbank’tan alınması durumunda ise 7 bin TL’lik kredi masrafı ve ayrıca 1100 TL lik sigorta ile birlikte toplam bedeli ödendikten sonra vatandaşların bu krediyi kullanmaları mümkündür. Aynı zamanda erteleme olanağı bu vade için 3 ay olarak açıklanmıştır.

Yukarıda zikredilen kredi avantajından faydalanmak isteyen vatandaşların, kredi puanlarının 1800 ve üzerinde olması gerekir. Bu şartları taşıyan vatandaşların, Halkbank kredi başvurusu yaparak bu avantajlardan faydalanması mümkündür.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP