DOLAR

16,8590

0.16%
EURO

17,5974

0.3%
ALTIN(gr)

980,58

0,30%
BİST 100

%
Esra Erol’da Oğlunu, Gelininden Ayırmaya Çalışan Hatice Hanım, İzleyen Herkesi Çıldırttı 
  • Finans 365
  • Gündem
  • Esra Erol’da Oğlunu, Gelininden Ayırmaya Çalışan Hatice Hanım, İzleyen Herkesi Çıldırttı 

Esra Erol’da Oğlunu, Gelininden Ayırmaya Çalışan Hatice Hanım, İzleyen Herkesi Çıldırttı 

Son dönemlerde Türkiye'de özellikle de sabah Kuşağı programı adı altında çeşitli televizyon kanallarında yayınlanmakta olan ve birbirinden çarpıcı konu ve konukların ağırlandığı ve işlendiği programlarda bazen hayret etmemek imkansız! ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden Esra Erol'da isimli programda ilginç bir olay meydana geldi.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:50
Esra Erol’da Oğlunu, Gelininden Ayırmaya Çalışan Hatice Hanım, İzleyen Herkesi Çıldırttı 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her hafta değişik konuların masaya yatırıldığı programa, oğlunu gelininden ayırmak amacıyla gayret gösteren bir kaynana damga vurdu.

 

Ünlü sunucu Esra Erol moderatörlüğünde yayınlanan programda ekranlara gelen Hatice Hanım, çok ilginç şeyleri yaşattı. 

 

Oğlu Emrullah’ı, gelininden ayırmaya çalışan Hatice Hanım, “O benim oğlum! Onu ben doğurdum, o bana ait” sözleri ile adeta Esra Erol’da programda damga vurdu.

 

Hatice Hanım, Kendisini İzleyen Herkesi Adeta Çileden Çıkardı! 

 

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam edin Esra Erol’da adlı sabah kuşağı programında çok ilginç bir olay meydana geldi. Her hafta değişik ve konuların işlendiği programa bu sefer oğlunu gelininden ayırmak amacıyla sarfettiği sözler ile gündeme gelen Hatice Hanım konuşuldu.

 

Esra Erol programında Hatice Hanım, kendi isteği olmadan evlilik yaptığı oğlu ve gelini ile karşı karşıya geldi. Hatice Hanım’ın, edilen bütün ısrarlara rağmen oğlu ile barışmaması ve onu hayat arkadaşından ayıracağını dile getirmesi büyük bir tepkiye sebep oldu. Esra Erol, Hatice Hanım’a oğlunu kendi haline bırakmasını, bunun daha doğru bir şey olacağını söyledi fakat Hatice Hanım, Esra Erol’a, “Oğlumu ben doğurdum, O benim!” cevabını verdi. Hatice Hanım’ın bu konuşmaları karşısında sakinliğini koruyamayan Esra Erol, “Doğurdun bitti! Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları doğurduktan sonra artık onlar bireyler.” İfadelerini sarf etmek zorunda kaldı.

 

Artık Benim Değil Onlar 

 

Hatice Hanım’ın söylediklerine karşı sinirlenen Esra Erol, yapmış olduğu Konuşmanın devamında:” 

 

iki tane çocuğum var. Rabbim güzel günlerini nasip etsin. Onları dünyaya getirdim ve anne olarak sorumluluklarımı yerine getirmeye çalışıyorum. Onların iyi bir şekilde yetişmeleri ve eğitim görmeleri için gayret gösteriyorum, değer yargılarını onlara öğretmeye çalışıyorum fakat o çocuklar artık bana ait değil. Ben, yalnızca bu toplumda iyi bir insan olmaları açısından elimden geleni yapan bir anneyim. Yalnızca sorumluyum. Onlar artık benim değiller. Onların kendi yaşamları var Bırakın şu çocukları ya!” Dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP