DOLAR

16,2153

-0.84%
EURO

17,3937

-1.08%
ALTIN(gr)

966,06

-0,66%
BİST 100

%
Günlük 4 Saat Çalışıp 1500 TL Kazanın!

Günlük 4 Saat Çalışıp 1500 TL Kazanın!

Ev konforunda para kazanmanın yollarını araştıran ev hanımları kendi bütçelerini yeniden şekillendiriyor. Özellikle ev hanımları bu işleri evlerinde yaparak aile bütçesine katkı sağlıyor. Pandemi sürecinde evde geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, yapılacak alternatif işlerin arayışı söz konusu. Artık değişik, evde yapılacak işleri takip eden öğrenci, ev hanımları veya emekliler yeni fırsatları değerlendiriyor. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:13
Günlük 4 Saat Çalışıp 1500 TL Kazanın!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabun Paketleme Üzerine

Ek iş olanakları arasında sabun paketleme, boncuk paketleme ve dizme, çorap katlama, makale yazmak bulunabiliyor. Ancak özellikle ev hanımları günlük 4 saatlik çalışma karşılığında 1500 TL’ye kadar kazanç sağladıkları sabun paketlemeye ilgi gösteriyor. Firmaların günlük 15 kuruş ödediği sabun paketleme işi birkaç kişinin bir araya gelmesiyle daha kazançlı hale geliyor.

Özellikle büyük şehirlerdeki firmalar paketleme işi el oyalayıcı işleri yapmak istemediklerinden bu işleri evinden çalışmak isteyenlere verebiliyor. Adet başına 10 ila 15 kuruş arasında ödeme yapan firmaların her biri farklı ödeme şartları sunuyor.

Özellikle sabun paketleme işleri genelde bölgede sabun üretimi varsa veriliyor. Ege Bölgesi’nde evlerde üretilen zeytinyağlı sabunların paketlemesi evlere veriliyor.

İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ sayesinde evde çalışarak gelir etmek isteyen kadınlar için önemli fırsatlar sunuluyor. El emeklerinin değerlenmesi ve işverenin mali yükünün azaltılması konusunda evde yapılan işlere ilgi artıyor.

Buna bağlı olarak kadın girişimcinin desteklenmesi için sağlanan iş fırsatları, ülke ekonomisi için de önemli. Çeşitli dernek ve federasyonlar kuran kadın girişimciler kooperatiften, el ürünlerine kadar geniş yelpazede emeklerini ortaya koyuyor. Sosyal medya üzerinden yapılan duyurulara devlet desteğinin sağlanması ve İŞKUR bünyesinde de evden çalışmanın desteklenmesi emekli, ev hanımı ve öğrenciler için yeni kazanç yollarının ortaya çıkması sağlanıyor.

İş Kur Genel Merkez İletişim Hattı: 444 7587 hattından evde paketleme işleri için bilgi alınabilir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP