DOLAR

15,8769

0.2%
EURO

16,8435

-0.21%
ALTIN(gr)

945,16

0,54%
BİST 100

%
Evden Çalışarak Ayda 1500 TL Kazanın

Evden Çalışarak Ayda 1500 TL Kazanın

Pandemi döneminde sokağa çıkamayan vatandaş ekonomik anlamda sıkıntı yaşamaya başladı, hal böyle olunca herkes evden çalışma fikrine yöneldi. İŞKUR’da bu kapsamda özelliklere kadınlara yönelik evde çalışabilecekleri işlerin başvurularını başlattı, işte detayları…

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:57
Evden Çalışarak Ayda 1500 TL Kazanın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR’da milyonlarca işsize özellikle de pandemi döneminde ülke ekonomisine katkı sağlamak adına iş imkanları bulunuyor. İŞKUR resmi internet sitesinde özellikle kadınlara özel işler yer alıyor, bunlardan biri de paketleme işi oluyor. Paketleme işi oldukça basit, günde sadece 2-3 saat ayırarak para kazanmanızı sağlayacak bir iştir. Fazla yorulmadan ayda 1500 Tl kazanmanızı sağlar, KPSS şartsız vasıflı ve vasıfsız paketleme işi yayınlandı. İşyerlerinden koronavirüs nedeniyle ayrılmak zorunda olanlar, evlerine ek gelir götürmek isteyenler başvuruda bulunabilir.

Evde paketleme işi oldukça basittir, önce İŞKUR’a başvuruda bulunmanız gerekiyor. İŞKUR şubesine giderek veya online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sizden talep edilen formu doldurun ve belgelerini gönderin. Kısa sürede başvurunuz değerlendirmeye alınır, İŞKUR meslek danışmanlığı aracılığıyla kayıt işlemleriniz gerçekleştirilir. Sms yöntemi ile de bilgi verilerek farklı el işleri yapılan işler kabul edilir.

Başvuru Detayları Nelerdir?

İŞKUR sitesinde şu an yayınlanan ilanda başvurular yapılabiliyor, ortalama 1500 Tl ile aylık gelire katkı sağlayabilirsiniz. Böyle zorlu bir dönemde her ek gelir aile ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır. Peki kişilerin başvurularının onaylanması için hangi şartları taşıyor olmaları gerekir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Görevini yapmak için engeli bulunmamak
  • Devlete karşı hiçbir suçta bulunmamış olmak
  • Askerlikle ilişkili olmamak
  • 15 yaşını doldurmuş olmak

Şartları yer alıyor. Paketleme işleri genelde kına, toka gibi eşyaları içerir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP