DOLAR

16,4078

0.23%
EURO

17,5633

0.46%
ALTIN(gr)

974,51

-0,01%
BİST 100

%
BİM İstihdam Sağlayacak Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

BİM İstihdam Sağlayacak Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

6 ilde toplam 41 eleman alacağını duyuran BİM bu alımları İŞKUR üzerinde gerçekleştireceğini duyurdu. Birtakım şartlarla bu alımı yapacağını açıklayan BİM bu şartların neler olacağını da açıkladı. Başvuru tarihleri gibi detayların ise İŞKUR üzerinde ilan edileceği belirtildi. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:08
BİM İstihdam Sağlayacak Başvuru Tarihleri Ne Zaman?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edinilen bilgiye göre alımların sadece BİM’i kapsamayacağı ilerleyen günlerde ŞOK ve A101 marketlerin de alımlar gerçekleştireceği duyuruldu. Personel alımları yapılırken kişimin Türk vatandaşı olması gerektiği ayrıca 18 yaş ve üzeri olanların başvurusunun kabul edileceği açıklandı. Vardiyalı çalışmaların gerçekleşeceği bildirilirken vardiyalı çalışmaya uygun adaylar tercih edilecek. Özellikle indirim günlerinde personele çok ihtiyaç duyulduğu bilinen bir gerçek. Tercihen perakende sektöründe zaman geçirmiş ve kariyerini bu yönde gerçekleştiren kişiler tercih edilecek. İletişim kabiliyeti yüksek olan ve ekip çalışmasına elverişli adayların başvurularıdikkate alınacak. Stant görevlilerinin de alınması planlamaktadır. Stant görevlisi olarak alınacak kişilerin buradaki stok durumlarına ve ürün hakkında bilgili olması gerektiğinin altı çizildi.

Son Güne Kadar Başvuruyu Bekletmeyin

Market içindeki fiyatlara genel itibariyle her çalışanın hakim olması istenmektedir. Bu özelliklere sahip adayların alınması beklenen pozisyonlarda belirlendi. Kasa reyon personeli, satış elemanı, kasiyer, sebze ve meyve personeli, satış danışmanı, ambar görevlisi, kozmetik personeli bu pozisyonlardan bazıları. Diğer pozisyonlar ve açılması öngörülen diğer alanlar için İŞKUR’un sitesi takip edilmelidir. Başvurular İŞKUR üzerindenolacağından buraya kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt yaptırdıktan sonra başvuru formunu doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Korona sürecindeişsiz kalan vatandaşlara önemli bir gelir kaynağı olacak olan bu alımlar için son günün beklenmemesi uyarısı da yapıldı.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP