DOLAR

16,1961

0.71%
EURO

17,3337

0.16%
ALTIN(gr)

966,49

0,04%
BİST 100

%
Corona Virüsü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Sıçradı! Vekiller Tedirgin
  • Finans 365
  • Gündem
  • Corona Virüsü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Sıçradı! Vekiller Tedirgin

Corona Virüsü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Sıçradı! Vekiller Tedirgin

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ilk vaka yaşandı. Milletvekilleri bir hayli tedirgin. İran meclisinde birçok vekil ve bakana bulaşan virüs TBMM'de de endişeye sebep oldu. İşte ayrıntılar.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:11
Corona Virüsü Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Sıçradı! Vekiller Tedirgin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Virüs tehlikesi meclis kapısında. TBMM Hastanesi’nde görev yapan doktor Y.B’nin corona virüsü şüphesiyle hastaneye yatırılması mecliste alarma neden oldu. Doktorla temas ihtimali olan tüm vekil ve personel tek tek aranarak kendilerini izole etmeleri istendi.

Meclis Devlet Hastanesi’nde görevli bir doktor, koronavirüs testi negatif çıktığı halde tedbiren gözlem altına alındı. Doktorun koronavirüs semptomları göstermesi Mecvlisi alarma geçirdi.

Meclis Devlet Hastanesi’nde görevli bir doktor, ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine koronavirüs testine tabi tutuldu. Test sonucu negatif çıkan doktor, tedbir amaçlı hastanede gözlem altında tutuluyor.

TBMM Başkanlığı’ndan yapılan bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı:

“Meclis Hastanesi’nde görevli bir doktorda ateş ve boğaz ağrısı belirtilerinin görülmesi üzerine Ankara Şehir Hastanesi’nde test yaptırılmış ve test sonucu negatif çıkmıştır. Kendisi tedbir amaçlı olarak hastanede tutulmaya devam edilmektedir. Ancak son 14 günde muayene ettiği kişiler telefonla aranarak, bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı olarak kendilerini izole etmeleri istenmiştir.”

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP