Bağ-Kur Borcu Olanların Dikkat Etmesi Gereklidir! Borcu Olanlara Af Geldi!

Bağ-Kur Borcu Olanların Dikkat Etmesi Gereklidir! Borcu Olanlara Af Geldi!

Torba yasasının da geçtiğimiz aylarda da kabul edilmesinin de ardından bağkurlu olan vatandaşlar da prim borçları da ve yapılandırma adımları için de araştırmalarına da başlamış olmuştur. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:26
Bağ-Kur Borcu Olanların Dikkat Etmesi Gereklidir! Borcu Olanlara Af Geldi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

E-devlet üzerinden de yapılacak olan başvurular ile de birlikte bağkur prim silme ile de işlemleri hakkında da tüm detaylar da merak içerisinde de araştırılmaktadır. Torba yasasının da onaylanmasının da ardından resmi gazetede ise de içerisinde de SGK, KYK gibi de birçok borç üzerinde de yapılandırma fırsatları da gelecektir. Bağkur borcu olan vatandaşlar içinde ayrıca 2020 yılında da yapılandırma olacak mı da bu da en çok sorulan konular arasında yer almaktadır.

Bağkur Borçları da Silinecek Mi?

Bağkur borçları da silinme durumları içinde son dakika haberleri içinde hız kesmeden de halen de devam etmektedir. SGK ve vergi borcu da birçok konu üzerinde de gelmiş olan yapılandırmalar için de bağkurlu vatandaşları da acaba kapsayacak mı? Yapılandırma ya da dondurma haberleri de gelecek mi? Binlerce vatandaşın da korona virüs ile gelmiş olan ekonomik zorluklar karşısında da borçlarını da ödemek konusunda da zorluk da çekmeye başladı. Bu borçları da ödemek konusunda da zorluk çekmeye başladılar artık. Borçlarını da ödeyemedikleri için de borçlarını da dondurarak silme haklarını da tercih edebileceklerdir. Bağkurlu vatandaşlar ise de borç dondurma işlemlerinin de nasıl yapılacağı hakkında da bir hayli merak edilmektedir. Borcunu da ödemeyen tüm vatandaşların da borçları da silinecektir. Sildirme işlemi de yapmak isteyenlerinde ilk olarak da SGK üzerinden de başvuru yapmaları da ardından ise de e-devlet ile de sildirmeleri de gerekmekteidr.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP