Kocasını Kör Edip Devletten Maddi Yardım Alan Kadın Bakın Daha Neler Neler Yapmış!

Devlet yardımı almak için kocasına neler yapmış. Bu yaşanmış olayı okurken kanınız donacak. Bir bayan kocasına bunları nasıl yapabilir diyeceksiniz. İşte o mağdur kocanın yaşadıkları.

Kocasını Kör Edip Devletten Maddi Yardım Alan Kadın Bakın Daha Neler Neler Yapmış!

Devlet yardımı almak için kocasına neler yapmış. Bu yaşanmış olayı okurken kanınız donacak. Bir bayan kocasına bunları nasıl yapabilir diyeceksiniz. İşte o mağdur kocanın yaşadıkları.

Kocasını Kör Edip Devletten Maddi Yardım Alan Kadın Bakın Daha Neler Neler Yapmış!
10 Haziran 2020 - 00:01 - Güncelleme: 10 Haziran 2020 - 00:01

Devletten yardım alabilmek için kocasının gözlerine çamaşır suyu döktü. Kocasının haberi olmadan kör raporu aldı. Herşey polis kontrolü esnasında ortaya çıktı.

Talihsiz olayların gelişimi şu şekilde:

İstanbul'da şoförlük yaparak geçimini sağlayan Yadigar Kepçe, geçen yıl polis denetiminde durduruldu. Kepçe'nin ehliyet sorgulamasında "Görme engelli" olduğu öğrenildi. Bunun üzerine ehliyetine el konuldu. Olayı çözemeyen Kepçe evde bulduğu raporlar ile şok oldu. Polis memurunun dediği doğru çıkmıştı. Bulduğu evraklardan birinde Yadigar Kepçe'nin devlet hastanesinden verilen yüzde 90 görme engelli raporu olduğunu gördü. Bunun üzerine savcılığa gitti. Şikayetçi oldu. Yadigar Kepçe'nin iddiasına göre raporu hazırlatan kişi ise eşi N.K idi.


Olay İstanbul'da yaşandı. Şoförlük yaparak geçimini sağlayan 50 yaşındaki Yadigar Kepçe başından geçenleri DHA'ya anlattı. Kepçe, "2018 yılında polis uygulamasında durduruldum. Yanımda arkadaşım vardı. Ehliyet ruhsat istendi. Verdim. Polis sorgulama yaptı ve bana 'Allah Allah' dedi. 'Hayırdır' komiserim dediğimde sen körsün nasıl araç kullanıyorsun deyince ben de 'siz benle dalga mı geçiyorsunuz' dedim. 'Valla sen körsün' dedi. Daha sonra yanımdaki arkadaş direksiyona geçti. Ehliyetime de el konuldu. Büyük bir şok yaşamıştım. Olanlara bir anlam veremiyordum. Hemen eve geldim. Anahtarla içeri girdim. Kimse yoktu. Evde arama yaptım evrakları buldum. Gerçekten de görme engelli rapor hazırlanmıştı. Bunun üzerine Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundum. Eşim bunla da kalmayıp, ilçe belediyeye gidiyor 'eşim kanser', büyükşehir belediyesine gidiyor 'eşim kör' diyerek yardım almış. Ayda bin 220 TL her ay para almış" iddiasında bulundu.

"ÇOK SEVDİĞİM İÇİN ŞİKAYETİMDEN VAZGEÇTİM"

Eşiyle arasının bozulduğunu ileri süren Kepçe, "Eşimi çok seviyordum. Şikayetimden vazgeçtim. 4 çocuğumun annesi belki eve döner diye düşündüm. Bir gün beni ailesinin yaşadığı eve davet etti. Gittim. Belki barışır diye. Burada kardeşleri beni dövdü. Bu olaydan şikayetçi olmadım ama tekrar savcılığa giderek, görme engelli rapor için tekrar eşimden ve baldızımdan şikayetçi oldum.Eşime neden böyle bir şey yaptın dediğimde ablasının yaptırdığını söyledi"iddiasında bulundu.

Kepçe, "Eşim boşanma davası açtı. Sosyal hizmetlerden her ay aldığı bakım parasından yırtmak için dava açtı. Ama devlet ona bırakmaz. 2013 yılından beri devletten aylık almışlar. Bir de okuma yazmam yok diyor. Ben sadece imza yetkime ve ehliyetime kavuşmak istiyorum" ifadelerini ileri sürdü.

"2017 YILINDA GÖZÜME ÇAMAŞIR SUYU DÖKTÜLER"

Eşi ve baldızını kendisini kör etmeye çalıştığını da iddia eden Yadigar Kepçe, "Ben 2017'nin Ekim ayında evde uyurken eşim ve baldızım gözlerime çamaşır suyu döktü. Oysa ki bunların bir amaçları varmış. Ehliyetim alınınca evde raporları bulunca anladım o günkü amaçlarını. 2013 yılında adıma aldıkları yüzde 90 raporun bir gün ortaya çıkacağını düşünerek, gözlerimi kör etmek için dökmüşler" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 221 Yorum
 • Kamil
  1 yıl önce
  Adamın haberi yokmuş. Bizde yedik. Devlet yermi bilemem.
 • Selen ılgaz
  1 yıl önce
  Yalanla dolanla hakları olmayan paraları alıyorlar, yetimin, öksüzün hakkına giriyorlar o aldığınız paralar nasıl içinize sinerek harcayıp yediniz zehir olsun size... Bence hile ile aldıkları o paraları faizi ile birlikte geri ödemeleri için dava edilsin aşağılıklar, şu anda araştırma yapılsa bunlar gibi hilekar bir sürü dolandırıcı devletten para yardımı alıyordur.
 • Melek
  1 yıl önce
  PEKI ADAMI GÖRMEDEN MI VERILMIS KÖR RAPORU? VERENLER HAKKINDADA ŞİKAYETTE BULUNSAYMIŞ
 • Gazeteci Teslime Tosun
  1 yıl önce
  Gazateci Yazar Teslime Tosun Antalya Sayın Feti Yıldız Beye Acil Şifalar Dilerim Geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum MHP TEŞKİLATIMIZI AKPARTİ TEŞKİLATIMIZI YÜREKTEN DESTEKLİYORUZ Biz'bize Yeteriz Türkiyem Destekliyoruz Kader mahkumları Aileleri Olarak Destekliyoruz Teşekkürler 07.04.2020..
 • TALİP YÖRÜKOĞLU EMLÂK
  1 yıl önce
  MHP TEŞKİLATIMIZI AKPARTİ TEŞKİLATIMIZI DESTEKLİYORUZ BURDAN CAHİT'ÖZKAN BAŞKANIMIZA BAŞARILARININ DEVAMINI YÜCE'ALLÂH'DAN DİLİYORUM ÂLLÂHA EMANET OLUNUZ BİZ'BİZE YETERİZ TÜRKİYEM DESTEKLİYORUZ KADER MAHKUMLARI AİLELERİ OLARAK TEŞEKKÜRLER SAYGILARIMIZLA TALİP'YÖRÜKOĞLU ANTALYA İLİMİZ OLARAK AKPARTİ TEŞKİLATIMIZI DESTEKLİYORUZ... VAR'OLUN TÜRKİYE
 • Ahmet CAKA
  1 yıl önce
  Yaf ben askerden yuzde 40 rapor almişim sıvıl hayatımda 3 kere gozden heyete gırdım yuzde 12 verıldı heyet doktoru ***mı zanedıyon ufak at barı
 • Serhat
  1 yıl önce
  Kadın tek başına gidip öyle takır takır rapor alamaz bi sürü prosedör var bi kere hangi hastanede hangi göz dr muayene etmiş % kaç görmüyor sonucunu almış bide bir tane hastanede yetmiyor iki ayrı hekim hastaneye gitmesi lazım iki hastanenin verdiģi sonucu heyet toplanır değerlendirilir rapor eder sosyal hizmetlerden memurlar gelir gideri araştırma yapar hastayı görür bi onayda onlar verir öyle olur kızımın raporlundan biliyorum
 • Şükran
  1 yıl önce
  Burası türkiye burda adamın varsa herşey yapılır ben buna inanırım bütün özel hastaneler yapar hemde hastayı hiç görmeden
 • Mahkum Annesi
  1 yıl önce
  Mhp partimizi Akparti Teşkilatımızı Herzaman Kalbimdesin Türkiyem İle Destekliyoruz Kader mahkumları Aileleri Olarak Başka Siyasi partilere Mazeme Vermeyiniz Kimse MHP Partimizin ve Akpartimizin Tırnağı Olamaz Başka Siyasi Partileri Tanımıyoruz Vatan İçin Akparti Teşkilatımız ve MHP Teşkilatımız Yeterlidir Keşan ilimizden Romanlar Destekliyoruz 06/04/2020..
 • H.Uslu
  1 yıl önce
  Adam tamamen yalan söylüyor . 1 Gözüne çamaşır suyu dokmusler ama bu adam hiç bir şikayette bulunmamış ve aynı evde yaşamaya devam etmiş . 2. Kendisi gitmeden engelli raporunu nasıl almış .
 • Mehmet
  1 yıl önce
  Valla kadın lardan herşey beklenir, ben inanıyorum aynen katılıyorum, yapmışlar dir.
 • Zeynep akçelik
  1 yıl önce
  Oraporu kadın kendi başına alamaz bu imkansz heyet hastayı görüp rapor veriyor
 • Gül
  1 yıl önce
  Karısı ile iş birliği yapmış devleti dolandırmış mağdur ayağı yapıyor kim inanır senin gibi sahtekara bi kere uyurken gözlerin kapalı oluyor çamaşır suyu ağzına gelmiştir umırım.... gözüne değil
 • Erdem hendeş
  1 yıl önce
  Benim eşim yok işim yok 3 yettimim var ben daha duluk maaşı almazken bu nasıl oluyor bir yerlerden bir gelirimde yok...erdem hendeş
 • Nuray
  1 yıl önce
  Yahu külliyen yalan engelli raporu alabilmek şurada dursun birisinin üzerine ilaç dahi yazdiramazken bunlar nasıl olabilir benim eşim de engelli biz tam 3yıl boyunca kontrol muayeneleri ne çagrildik iyileşme varmı diye en sonunda hayatını çalışarak kazanamaz raporunu onlarca uzman ve profesör kurulundan geçtikten tek tek kontrol olduktan sonra alabildik yahu bizim devletimizin ve sağlık bakanlığımızın o denli titizliklerini gôrdukten sonra ben bunlara inanmıyorum
 • Parçala
  1 yıl önce
  Sana kör raporu almış diyor sen o zaman neredeydin doktor seni görmeden nasıl rapor hazırlamış ufak ufak at cahiller yesin
 • Ayzek
  1 yıl önce
  Her şeyi anladımda .adam doktora gitmeden 100 de 90 görme raporu nasıl alınmış.o zaman bu durumda bu raporuveren doktor hala görevdemi...?
 • gül/öz
  1 yıl önce
  o kadar kolaymı ya uyurken gözüme kimyasal dökülücek ben anlamıcam
 • Rauf
  1 yıl önce
  Yalana bak karısıyla beraber iş çevirmişler haberim yokmuş gibi çek panpa modunda röportaj vermiş. Ama işe yaramış bu haberin editörü gibi süzmeler yutmuş gibi.
 • Osman kaya
  1 yıl önce
  Kitler kadro istiyoruz alt işverenler toplu iş sözleşmesi istiyoruz.
 • Anonim
  1 yıl önce
  Devletten haksız yere haram para almışlar o paralarda kimbilir kaç yetimin hakkı var yazıklar olsun
 • Ferdi
  1 yıl önce
  Turkiye burası adamı olan yurur gider şaşırmam.engelliyi saglam .saglamı engelli yaparlar.bunu yapanlara öle bi ceza vereceksinki ibreti alem olsun tekerrür olacaklara
 • Ömer
  1 yıl önce
  Benim protez göz(yani sol gözüm olmama rahmen yüzde 32 rapor veren doktor nasil oluyorda yüzde 90 rapor veriyor anlam veremedim bu dokdoru söyleyinde birde ben gideyim eğerki herşey dümen değilse bu işin içinde bir bit yeniği var birak rapor vermeyi ilac bile yazdiramazsin bir başkasinin üstüne
 • Muzaffer
  1 yıl önce
  Türkiyede bu raporları veren aldıran çeteler var sahte sağlık raporları
 • Nadir yaman
  1 yıl önce
  Baştan sona ***ca ' ahmakca yazılmış bir senaryo... Biz okurken gülüyoruz. Devlet size neyapar ? Haram olan kazanç zamanını bekler günü geldiğinde muhakkak ilahi adalet ,sizi devletin adaletine teslim eder.
 • Acı çeken
  1 yıl önce
  Yalan değil kardeş devlet o kadar kadına söz hakkı vermiiski simsrtilmislar bende benzer olay yaşıyorum 10 yere şikayet ediyorum savcı bile ben riske giremem deyip takipsilik veriyor . Eşim çocuğumu kacirmis bana şantaj yapıyor çocuğun kötü haliniinbresimlsrini bana atıyor mesaj yaziyor ya evin tapusunu arabanın parasını bana vereceksin yada cocugunu hayata guremzsin buyle yasatirim diyor . Yetmiyor aile ve sosyal politikadan ocugumu babasız ve kimsesiz kayiit ettirip aylık 1100 TL para alıyor bu durumu aile sosyal şikayet ediyorum e k oysa ben hala yasiyirum çocuğuma da baka bilecek durumdayım çocuk benim nüfusunda ama çocuk esirgeme kurumuna güre babasız ve kimsesiz.adındır diyor yani hukuk kadına sokmuyor kanun kadinlar için gecmiyir ne deseler olacak bütün erkeklerde canidir anlayışı var .
 • Adaletsiz ülke
  1 yıl önce
  Rüşvet yiyen doktor devleti soyan kadın mağdur olan erkek hani esittik amk. Adalet nerede şimdi dövsen suçlusun hâkimler ne işe yarıyor savcılar ne işe yarıyor biri bunu açıklasın aldığı maaşın hakkını versin
 • Şenel özenc
  1 yıl önce
  İkisinide kurşuna dizecektin hakimede kadın vurmadım ben iki tane şeytan vurdum diyecektin.Yada çamaşır suyunu hem karısına hem baldıza dökecektin evde engelli var deyip devletten yardım alacaktın işten gelince üst üste koyup sikecektin.
 • Atilla
  1 yıl önce
  Sağlık bakanlığımız olaya el koyacaktir
 • Kemal Kemal
  1 yıl önce
  Baştan sona yalan bir haber
 • Serap Yalçın
  1 yıl önce
  Tüm engelli raporlarının yeniden kontrol edilmesi gerekir.Tam teşekküllü hastaneden rapor yenilenir,doğru olmayan raporlar ortaya çıkar.Sahte rapor verenlere de en yüksek para ve hapis cezası verilir ki kimse bir daha sahte rapor vermeye,almaya cesaret edemez.
 • Hatice hatice
  1 yıl önce
  Hasta olmadan rapor verilmiyor bu haber yalan
 • M.ali
  1 yıl önce
 • Yılmaz
  1 yıl önce
  Tamamda benim anlamadığım bu adam mademki onu kör raporuyla filimleri çevirmişler bu doktor bu adamı görmeden adamı muayene etmeden nasıl rapor alıyormuş bence bu işin içinde adamında rolü var
 • Hayatıniçinde
  1 yıl önce
  Kadın genç görünüyor adam 50 yaşındaymış kendinden yaşça küçük kadınla evlenme sevdalılarına ibretlik bir durum sevmeyen kadın herşeyi yapar.
 • Remziye
  1 yıl önce
  Yuzde 90 engelli biri aylik 220 tl mi aliyr tabi tabi
 • Gülce
  1 yıl önce
  Birbirini tutmayan konular var. Gözüne insanın çamaşır suyu dökülür de haberi 2020 de olur. Doktor kimi görüp rapor veriyor. Ben gerçekten engelli insanlara rapor vermeyen doktarlara şahit oldum. Nasıl bir iş anlamadım
 • evo
  1 yıl önce
  Doktorluk adı altnda oç yapılıyor
 • Yılmaz
  1 yıl önce
  Vaybe böyle kadınlar daha var. Sonra kadınları haklı çıkarıyorlar. Türkiyem nereye gidiyor.
 • Selefi
  1 yıl önce
  Benim anlamadığım ya da yanlış mı anladım, kör olan biri nasıl araç sürüyor. Hadi raporu adam madam ayağına kadınlar aldı diyelim, çamaşır suyu dökülen adam kör oluyor diyorlar ve de araç kullanıyor diyorlar bu birinci soru. İkincisi ise adam olmadan rapor alıyorsunuz madem neden adamın gözüne çamaşır suyu döküyorsunuz ben bunları anlamadım ya da yanlış mı anladım, biri bana açıklayabilir mi acaba
 • çetin baki
  1 yıl önce
  bence bu vatandasta olaydan haberdar.aksi halde evde evrak olduğunu nasil bilmişde arayiptata bulabilmiş.son olarak şunu dile getirmek istiyorum bazı zavvallipar diyorum bir saniyesi garanti olmayan şu dünyayı vakıf malı dedigimiz 80 milyon insanın hakkının hesabını nasıl vereceklerini düsünemedikleri icin onlara ahmaklarr diyorum.durust olan herkese saygılar
 • Mehmet kara
  1 yıl önce
  Doktorun altına yatmıştır yoksa neden versin Şeytan dölü
 • şuaip konyalı
  1 yıl önce
  bayan değil kadın
 • Serkan
  1 yıl önce
  Bu haber ya eksik yada yalan haber hersey hayalii
 • Cengiz öçal
  1 yıl önce
  Adamda o dumenin içinde gitti kör taklidi yaptı yakalanınca herşeyi eşim yaptı diye paçayı siyirmaya çalışıyor bugün engelli raporu almak zaten çok kolay zaten
 • Ali bira
  1 yıl önce
  Ne hale geldi bu milet nerde boylesi pislikler varsa hep basortulu dinden imandan bas edendir baksana konyaya pisligin dadiskasi orda
 • Oktay Çıra
  1 yıl önce
  Doktor seni görmeden neye göre rapor düzenliyor hayret ortada büyük bir entrika var
 • Sevim tere
  1 yıl önce
  Biz 85 yaşındaki dedeme.vetmediler görmeden. Yalan
 • Özge
  1 yıl önce
  Engel durumu raporu alabilmek için heyet toplanır bi oda içinde en az 10'a yakın doktor olur hasta muayene edilir goz,kulak,ic hastalıkları dr.bas hekimi v.s boyle bi rapor alabilmek için hasta kendisi bizzat müracaat eder olasi engelli raporu yüzde 90 raporunu alabilmesi için hasta goz muayene edilir görmüyordur raporu alir.Adamin soyledigi mantik dışı bu olayda devlet farkına vardığı için direk tüm suçu esine atiyor fark ettiyseniz esimi cok seviyorum şikayetçi olmadim v.s polis kontrolünde ehliyeti gidince oyunlari ortaya cikmasin diye esim benden gizli rapor çıkardı falan diyo,ee ozaman al raporu git o imzayi aran dr.de suç duyurusunda bulun mantıklı olan bu evrakta sahtecilik varsa o doktor adi niye geçmiyor,ve 2013-2017 esi 2013 küsüp gidiyor 2017 de tekrar gelip gözüne çamaşır suyu döküyor bu tamamen şu esiyle rapor aldi bunu terk etti ailesinin yanina gitti paraları ailesine verdi,adamda devlet ehliyetini versin ceza almasin diye sıyrılıyor işin içinden bu büyük bi olay...
 • Ercan
  1 yıl önce
  İnanmayın çok saçmalıklar var. Biri benim gözüme çamaşır suyu dökecek sonra ben onu seviyorum diyecem.
 • Ümmühan
  1 yıl önce
  Çok saçma.
 • Huseyın kaya
  1 yıl önce
  Bence kor olan adam deıl doktor amk
 • Emine
  1 yıl önce
  2017 de dokuluyor ama 2013 te rapor aliniyor.
 • Zeynep uçar
  1 yıl önce
  Şu türkiye de çark böylemi işliyor yaşayan adama ölü sağlam adama kör raporu veriliyor bence devletimiz bu konuyu biraz daha sıkı tutarak böyle çakallara fırsat vermemeli kadına bakın yaa
 • Dürüst adam.
  1 yıl önce
  Kanun sözde eşit kanun kadınlar dan yana erkek tarafı düğün et erkek tarafı eşya al boşanmaya gelince yok tazminat öde yok nafaka öde. Erkek olduk diye gavur mu olduk. E malum kanun böyle olursa daha çok aile yaşamı yıkılır daha çok cinayetler olur. Adalet bakanlığı bu kanun düzenlemesinde adaletli olmalı. Sayın cumhurbaşkanı gençlere evlenin diyor kanun böyle olursa insan nasıl evlensin nasıl aile yaşamı kursun.
 • Erkan
  1 yıl önce
  Bence önce kadın doktora sonra doktor kadına vermiştir. Raporu
 • Mevlüt
  1 yıl önce
  Böyle insanların yüzünden gerçek engelli olan insanların hakkını gasp ediyorlar. Devlet bütün engellilerin raporlarını yenilemesi gerekli
 • Ugur celiker
  1 yıl önce
  Adamın haberi var paraları alırken iyi yakalanınca kıvırma için böyle ifade ne yazıyo çok sevdiği için şikayetçi olmamış haram zıkkım olsun bizim vergilerimizden veriliyor o maaşlar
 • İbrahim
  1 yıl önce
  Allah ıslah etsin nasıl yapmış
 • adanalı
  1 yıl önce
  doktora pompalattirmis ustaaa
 • Murat Yılmaz
  1 yıl önce
 • Can
  1 yıl önce
  Kadın yanlız yapmamiş adamında parmağı var illaki doktorda rüşfet yedimi alsana rapor
 • Faruk Öztaş
  1 yıl önce
  Çok sacma bir haber dr hastayı görmeden rapor verecekse gözüne çamaşır suyunu niye döküyor,sonra çamaşır suyunu döktüğü halde adam niye kör olmamış,adamda yalan söylüyor,karısı ile kurulmuş bir tezgah.
 • Selçuk Yöntem
  1 yıl önce
  Bu raporu yazan doktor körmüymüş....
 • Sudenaz
  1 yıl önce
  Kendi gözünü kör etseymiş
 • Ali
  1 yıl önce
  Bune aq 01 adananın 34İstanbul versıyonu
 • Halis aga
  1 yıl önce
  Bu türk kadinlari tam oruspu amk
 • Mihriban
  1 yıl önce
  Bu nasıl bı insanlıktır ya insanlık dışı insan değil bence bunlar
 • Aynur e
  1 yıl önce
  Hastayi gormeden ne raporu adamdamı bişeylerden yırtmaya çalişiyor demeden edemedim
 • Murat
  1 yıl önce
  Peki bugüne kadar devletten aldığı haksız kazanç ne olacak faiziyle iade edilmesi lazım.birde bu evrakları düzenleyenler hakkında da soruşturma açılmalı.gerçek mağdurlar faydalanamıyor.böyle yardımlardan.
 • Ziyaretçi
  1 yıl önce
  Ah para vah para din iman yok olmuş her şey para olmuş bir gün bunların hesabını vereceğini bile bile insan nasıl bu kadar zalim oluyor utanmadan sıkılmadan başını örtmüş kadın haysiyetsiz her güzel iş Allah'a olan sevgiden yapılmalıdır
 • Dadas
  1 yıl önce
  Yalan söylüyor bakım parası alabilmesi için heyet raporu gerekir.Ehliyeti varsa doktor onuda bildirir iptal edilir.Camasir suyu göz kapalıyken dokse göz kapakları zarar görür açık göz etkilenir çamaşır suyu döküldüğünde nerdeydi iki yıl sıramı uyandı dalavere beyler
 • A.ç
  1 yıl önce
  Abi bu cinayet gibi hem kanunlara aykırı hem kocasına aci. Yazıktır günahtır Biz ne diyelim Allah ıslah etsin onları
 • Erkan
  1 yıl önce
  Doktorlari satın almışlar serefsizler bisürü rahatsızlığı olan babamda 76 vermişler bunlar satılmış köpek deniyor doktorları görevden uzaklaştırılması
 • Vay be
  1 yıl önce
  Doktora kör birini götürerek raporu almış olabilirler
 • Recep
  1 yıl önce
  Bence adamın haberi var herşeyden salağa yatıyor çünkü öyle bişey yaşalar nasıl haberi olmaz ilk yalan orda başlıyo zaten sonra raporu nasıl almış tanı olmadan bide habersiz şaka gibi nerden tutsan elinde kalır
 • Sadık.demir
  1 yıl önce
  Ben.heyete.yeni.girdim.doktor.goruyor.dosyanin.ustunde.resmin.oluyor.yani.kinlik.foto.kopine.bakiyorlar.iinkani.yok.doktora.kesin.gorunmustur.haberim.yok.deme.yaln.soyler.haram.olsun.
 • Hadi be
  1 yıl önce
  Hadi herşeyi anladımda sen onlardan daha suclusun çok seviyormuşta bilmem ne yapmadıkları kalmamış nasıl bir koca kafalıysan bir türlü kör edilememişsin karında bir becerememiş yazıklar olsun onada
 • Hatice Ünlü
  1 yıl önce
  Ben bu adama da nedense inanmadım.Baktı ki ehliyetsiz iş yapamayacak bu sefer raporu iptal etmeye çalışıyor ya.Karısı para alıyor ve haberi olmuyor.İnsan evine 1 ekmek gelse bunu bile kim getir diye sorar bence.
 • Zinnet sok
  1 yıl önce
  Kari Doktora bikere yada devamli siktiriyodur nasil alacak baska
 • Cem Gök
  1 yıl önce
  O raporu veren dr.almis karşılığında biseyler vermiş o raporu öyle hemen kolaymi yüzde 90 kör raporu nu almak.yok oylebidunya insanlar gerçekten goremiyor emekliliği için nekadar uğraşıyor olmuyor.yok artikkk yaaa.
 • Escobar che
  1 yıl önce
  O raporu veren doktorunda bir rapora ihtiyacı Var burasi türkiye
 • Dilek varli
  1 yıl önce
 • Enes
  1 yıl önce
  Allah insanın karşısına hayırlı eş cıkarsın oncelikle bu kadın dünya malı için kocasına bunları yapmışsa bunun hesabını vermesi gerekir bütün hukuki hakların kullanmalı kocası
 • mehmet Arzak
  1 yıl önce
  bakıcı ve dul aylığı kalkması lazım bunlar olana kadar bu tür olayları göreceğız
 • Tuncay
  1 yıl önce
  Bunlar gibi sahtekarların yüzünden biz gerçek engellilerin raporlarımızı almada süreli rapora çevirdiler.Allah belalarını versin raporu alanında vereninde
 • Ufuk Elmaağaçlıoğlu
  1 yıl önce
  Bizde ilk defa ötv muafiyetinden yararlanalım diye hakkı olan muafiyet için 40 kapı aşındırdık vermediler, vermemek için de 40 takla attılar bu nasıl bir adalettir?
 • İbrahim
  1 yıl önce
  Bu ne iğrençlik arkadaş , kadın suratnda meymenet yok , sadece korku var. Makyaj parası ayarlamak için böyle bir halta teşebbüs ettiğini dşnyorum.knyorum...
 • İbrahim
  1 yıl önce
  Bu ne iğrençlik arkadaş , kadın suratnda meymenet yok , sadece korku var. Makyaj parası ayarlamak için böyle bir halta teşebbüs ettiğini dşnyorum.knyorum...
 • Esra selim
  1 yıl önce
  Hadi doktor raporu verdi belediye inceleme yapmadan yardim vermiyor ki o zamn adam da işin ıçinde karişik durum kim ne belli degil
 • Adsız Kahraman
  1 yıl önce
  Doktora 1 kere vermiştir bu devir böle
 • Ufuk Elmaağaçlıoğlu
  1 yıl önce
  Hastanelerde doğuştan engelli abimin sürekli olan raporunun oranını düşürüyolar. İlk defa ötv den yararlanalım dedik 40 takla attılar bu nasıl bir adalettir.
 • Remzi
  1 yıl önce
  Doktoru da ayarlamış demek ki Bi şekilde.
 • Baran Baran
  1 yıl önce
  Bu raporu veren doktoru bulun şebeke coker Doktor hastayı görmeden nasıl rapor veriri Anlaşmalı bu işler
 • hatice
  1 yıl önce
  Kadınin beyanı esastır kadın ne derse doğrudur.
 • Deniz demirci
  1 yıl önce
  Bu kadınlar bence abla kardeş doktora veriyorlardı yoksa bunun mümkünatı yok....
 • Arif
  1 yıl önce
  İki adamï kesmemişler... suçuk salam yapıp satmadına dua etsin...birde daha seviyom diyor ..
 • Aliveli
  1 yıl önce
  Vay be arkadaş gerilim filmi gibi
 • Serhat ACAR
  1 yıl önce
  Olan 4 çoçuğa oluyor bir de adama oldu kardeşleri bile orta yolu bulup barıştıracakları halde dövmüşler adaletleri batsin
 • Neslihan
  1 yıl önce
  Hemen inanmayın yalan haber olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu bilmeniz gerekir ucuz hikaye olmuş gibi Dr. rüşvet verilmiş sahte rapor alınmış ta aylık bağlanmış dense daha uygun olurdu..
 • Aybersoft
  1 yıl önce
  Bu işin içinde seninde parmağın vardır gardaş. Yuzde 90 kör raporunu mümkün değil doktor veremez hastayı görmeden. Bu öyle basit bir olay değil
 • Abdulselam
  1 yıl önce
  Valla ben bu işten bir şey anlamadım ya adam çok *** yada bir numara orço
 • İlhan
  1 yıl önce
  O doktoru ve bu karıları içeri atmalı devlet derhal
 • Elvan
  1 yıl önce
  Allahım nasıl bi zamnda yaşıyoruz insanlar artık eşlerine bile güvenemez oldu.. vay ki ne vay halimze ..Allah belanızı versin şu dünyada 2 kuruş fazla almk için yemediğinzhalt klmadı hiçmi ölümü azabı düşünmüyosunuz hepsi haram zıkkım olsun
 • Ğül
  1 yıl önce
  Bazı doktorlar rapor verip görevi kötüye kulanıyo bunların araştırılması ve haklarında işlem yapılmalı bizimde şu anda öyle bir puroblemimiz var benim oglum bir tartışma sonucu birini yaralıyo ve üç santimlik bir yaralanmaya doktor hayati riski var diye rapor veriyo karın boş lunda herhangi bir organ kaybı yok bu yüzden benim oglum 8 aydır tutuklu bunun gibi doktorları görevden almak lazım
 • Nuri kaya
  1 yıl önce
  Kadina siddet suc derler bu kadini dovmeyipte ne yapacan
 • Necla çevik
  1 yıl önce
  Haram zıkkım olsun inşallah nasıl bir ahlaksız lik dır bu
 • Yiğit Alp
  1 yıl önce
  Tamamda yüzde, 90 Raporu Sen olmadan Nası verir Dr. Olaçak şeymi. Bençe Bu Kadın Aynuzamandada Koçazını Aldatıyor.
 • Fatik
  1 yıl önce
  Hasta görülmeden rapor mu verilir amannnn saçma sapan şeyler ya
 • Çamaşır suyu ?
  1 yıl önce
  Halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu valla ben bşey anlamadım
 • Makatazor
  1 yıl önce
  Karı şeytan abi baksana kesin aldatiyodur zavalli adamı doktora verdiyse bikere rapor tamam Brezilya dizisi gibi o karlı gecede araştırılsın çocuklar bile adamdan değildir
 • Ahmet Adas
  1 yıl önce
  Baldızz ile esi doktor erkrkse baglamislardir
 • Eğilmez Adam
  1 yıl önce
  82 yaşındaki Babam için geçen sene rapor alma istedik. Tekerlekli sandalyede olduğu halde yüzde 20 ila 30 arasında belirlendi. Bakıma muhtaç raporu verilmedi. 6 ay sonra da Babam vefat etti.
 • Halim oğur
  1 yıl önce
  Saçmalık bunlar hep dümen karısından yalandan boşanıp devletten para alanlar gibi tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorsunuz bunlara caydırıcı ceza gelmese hiç biseyin önüne geçemez devlet
 • Sinan
  1 yıl önce
  Yalan habe rak bunlarinmilletikandirip. Pada kazaniyosunuz...amciklar doktor heyeyygorme dn nasıl rapor alacaklar..
 • Yalan dünya
  1 yıl önce
  Gerçekten yatalak olan hastalar bile zor rapor alırken bu kadın sağlam adama nasıl rapor alır bence sırf maaş alabilme adına belkide karı koca beraber yaptılar
 • Yılmaz Taşkın
  1 yıl önce
  Özel hastanelerde el okuma var devlet hastanesinde yok kocasının yerine başkasını getirdi kör raporunu aldı devletteki yasal boşluktan yararlandı doktor sadece işini yapıyor kimlik kontrolü yapma yetkisi yok
 • Halil
  1 yıl önce
  Para işinde adamında parmağı vardır
 • Yusuf güner
  1 yıl önce
  Bende 100 /55 engelliyim ve bu rapor olayına kafam basmadı.o raporu alabilmem için 11 tane doktor kontrolunden geçip 71 rapor alıp sonrasında tekrar heyete girip sen 71 değil 55 engellisin diyerek yaşadığım zorlukları görüp,şimdi böyle bir hikâye inandırıcı değil,ancak o zamanlar rapor çetesi diye bir haber duymuştum,bunlarla olabilir böyle bir durum,diğer şekilde bence imkânsız,kişiyi görmeden kimse rapor veremez,kişi gittiğindede rapor aldığını mutlaka bilir,işin içinde iş var yani
 • Niazi
  1 yıl önce
  Dünya kahbeler dünyası olmuş bu olayda adamda suçlu sevgi diye hiç birşey kalamis sen hala cocuklarinin anası diyorsun ama gözüne çamaşır suyu döken kadın kusura bakmasın kimse 100 tanede çocuk annesi olsa onun soyunu kurutana kadar adliyelerde gelmem baktım adalet vermedimi cezasını ben kendi ellerimle veririm o raporu veren doktorlar mesleğin yüz karası Allah bin türlü belasını versin bu tür sistemin döngünün
 • Mustafa arpaci
  1 yıl önce
  Çamaşır suyunu dökünce adam gitmiş işte doktora eksik anlatıyor
 • Hava bulutlu
  1 yıl önce
  Burda sadece devletin değil belediyenin de suçu takibi neden yapılmıyor. Evrak ver bitsin biz her ay yatırırız
 • Adalet
  1 yıl önce
  Bu nasıl bakış açısı.Adam sevgi sopası yemiş.Çamaşır suyu dökmek ne demek. Devletten yalanla aldıkları maaş faiziyle geri alınıp yaptıkları her kötülüğün adalet önünde karşılığını almalılar.Ortak olan akıl verip yol gösterenlerde ceza akmalı
 • Sibel Surat
  1 yıl önce
  Biz demas hastası anneme engel raporu almak için 1.5 ay hergün hastanedeydik annemde yanımdaydı ve tam 10 tane heyet doktorları toplanıyor rapor vermek için. Bakım parası için baş vurdum ne evim var ne barkım onuda vermediler. Millet işini nasıl katta kulleyle beceriyo anlam veremiyorum gerçekten araştırılsın ben hakkım olan bakım parasını alamıyorsam hak etmeyen hiç alamasın.
 • Ergün
  1 yıl önce
 • Murat
  1 yıl önce
  Yaw haber yalan
 • hayki cefo
  1 yıl önce
  biz gerçekten hastayız onca uğraşa rağmen alamadık şimdi eşim çalışmak zorunda kaldı .. elin avradının yayaptığa bak....Tahmin ediyorum ki bu doktora bişeyler verilmiş ki yapmış yani kusuruma bakmayın ama büyük ihtimalle doktor erkek ya bu kadın yada ablasının doktorla anladınız siz......
 • Banazlı
  1 yıl önce
  Ee.birader hàla bu kadını seviyorum dersen herşey müstehak sana.4 değil 44 cocugugumun anası olsun isterse,gözüne çamaşır suyu döküyor sen hala çocuklarımın anası diyorsun.Senin de erkekliği ne tüküreyim ben
 • Selçuk Yoktan
  1 yıl önce
  Dr hastayı görmeden nasıl rapor vermiş,
 • Bosver
  1 yıl önce
  Bu doktorlarin raporlarina ciddi takip getirilmesi lazim. Benim is arkadasim.her sinav doneminde 1 er haftalik raporlar alarak sinava giriyor. Işe gelmiyor. Oysa hicbirseyi yok. Doktorlarin verdigi raporun takip edilmesi gerekiyor. Ama memlekette denetim mi kaldi Allah askina. Iyice civisi cikti ulkenin.
 • Disko
  1 yıl önce
  Tam bir duzmece bence
 • Selim van
  1 yıl önce
  Saçmalık bu ben inanmadım nasıl hastayı görmeden rapor veriyor bunda bir isvar
 • Davitson
  1 yıl önce
  Bir erkeğin evde olandan bitenden haberi olmazmı en azından ekonomi durumdan sen bu parayı nereden buluyorsun diye sormazmı bence bu işin içinde kendinde varsın bu nasıl dünya bu nasıl bir aile düzeni
 • Tabip
  1 yıl önce
  Tabipler birliği gibi çete tipi bir örgütlenme varken doktorlardan kimse hesap soramaz
 • Taner
  1 yıl önce
  Bizim ülkede yaşanmayani yaşatıyor insanlarımız yasaniyor artık yazıklar oosun
 • Ahmet duman
  1 yıl önce
  Kaç yıllık haberi niye veriyorsun yavşak.biz bunu izledik her yerde.şerefsizlik yapmayın
 • Mhmt
  1 yıl önce
  Yorum yapmayacaktımda bu Ekrem ve Emine kardeşimin yorumunu beğenmeyen hayvanatlar kim çok merak ediyorum. Beyin yerinde poşet olması muhtemel.
 • Adalet yok
  1 yıl önce
  Malum kadın hakları var . Kadın ne yaparsa yapsın doğru yapmış olur.
 • Pharmacist04
  1 yıl önce
 • Süreyya Mösli
  1 yıl önce
  Nasıl oluyor da ehliyette görme özürlü yazar yahu
 • İmdat örk
  1 yıl önce
  Allah belanı versin senin kadın 3 kuruş için şu yaptığına bak pislik
 • İbrahim
  1 yıl önce
  Kadına şiddet var, lütfen iftira atmayın, Allah ser kadınların şerrinden muhafaza etsin,amin
 • İnan
  1 yıl önce
  Bence bütün dolandırıcılıklarda, dolandırıcılardan çok memurlar suçlu.
 • Kara
  1 yıl önce
  Malesef öyle kansız doktorlar varki gerçekten rapora ihtiyacı olana vermiyorlar. Demekki kadınlar o şerefsize vermişki raporu vermiş.. Denetim adalet başı sagoldu çoktan..
 • Ulusoy
  1 yıl önce
  İmkansız adam yalan konuşuyor engelli raporu almak için rendevu alacaksınız hastanın fotoğrafı başvuru sırasında çekiliyor hastayı doktor muayne ediyor kurula gidiyor kadın bunları habersiz yapamaz
 • Nuran kula
  1 yıl önce
  Kör birini bulup götürmüş demek rapor alır dert mi
 • Zirtto
  1 yıl önce
  Başka bir ülkede yaşayamam olaya bak mk
 • Fatih
  1 yıl önce
  Doktorların hatası Sağlık Bakanlığı çok geç kaldı, sağlık raporları havada uçuşuyor bütün sağlık raporlar kontrol den geçmelidir, yüzde kırk beşi uygunsuz dur, kesinlikle.
 • Murat
  1 yıl önce
  Bence adamın her şeyden haberi vardı eşi evden gidince böyle bir yol izledi bir kere rapor alması için heyet şart doktorlarda hastayı görmeden rapor vermez
 • Mehmet Emin Bicen
  1 yıl önce
  Bence yalan haber. Ben ilk defa böyle bir haber duyuyorum. Ben sağlık ocağından normal rapor bile alamazken bunlar nasıl olurda böylesine büyük bir rapor alıyorlar. Hemde hasta yokken. Eğer haber doğruysa önce o doktoru sorgulasınlar.
 • Birtaş
  1 yıl önce
  Bu adamın anlattıkları birde kadını dinlemek lazım.. Bana pek mantıklı gelmedi kadına iftira atıyor olabilir
 • Mahmut
  1 yıl önce
  Türkiye'ye parayı veren düdüğü çalar doktor paraya bakmış hastaya bakmamış
 • Sd
  1 yıl önce
  Aman Bu ne vicdansizlik tobeler olsun ne zalim kadin Allah kotulerden evlatlarimizi korusun
 • Terlan
  1 yıl önce
  Çok saçma geldi bana bu yazılanlar kadın kocası olmadan nasıl onun adına rapor alıpta bide maaş bağlatmış doktorlar nasıl kör olmayan birine kör diye rapor vermiş buişler bukadar kolay değil bide bunu yapanda okuma yazması olmayan cahil.bir kadından söz ediyorlar
 • Bay Neco
  1 yıl önce
  Heee he ne kolaydı o raporu almak. Bnm annemde 15 yıldır Parkinson hastası 92 raporu War yuruyemiyor , 7_8 tane doktora ayrı ayrı çıkıp muayene ediliyor , sonradan hastayı toplu heyet kuruluna gösteriyorsun . Rapor ona göre weriliyor
 • Sefa
  1 yıl önce
  Raporu verenede abla kardeş vermişler demek
 • Abuzer
  1 yıl önce
  Tipik Ak partili secmenlerden bir aile.Rantı paylaşamadılar o kadar rapor alırken heyete çıkmak şarttır.Siyasi güçlerini kullandılar.Araları bozulunca pisliklerini ortaya döktüler.Devlet parasını faizi ile geri alabilceğini bildikleri için boşanarak mal kaçırma olayı.Şikayete gelince bir kişi hakkînda şikayet edipde şikayatten sonra vaz gecerseniz bir daha o konuda şikayette bulunamazsınız.Bunuda iyi biliyorlar sadece çamura yatıyorlar.Bunlar Ak partili secmenlerden bir aile daha neleri var kim bilir.
 • Selim
  1 yıl önce
  Kadın oyunu abi peygambere Yusuf aleysselama iftira suç atan kişiler yapacak bişey yok
 • Selim
  1 yıl önce
  Kadın oyunu abi peygambere Yusuf aleysselama iftira suç atan kişiler yapacak bişey yok
 • Gece Ayazı
  1 yıl önce
  Kesinlikle alamaz ben ` Raporluyum ve hastayı görmeden asla vermiyorlar üstelik hasta olduğum halde işlemler 8 ay surdu bunda başka bir dümen var
 • Kemal
  1 yıl önce
  Böyle insanlar yüzünden gerçekten engelli ve gerçekten ihtiyaç sahibi insanlar yardım alamıyor bunca kişinin ahı var o parada sen düzen bazlıkla yardım talebinde bulun sonra çık ben yardıma ihtiyacım var de milleten kendini acındır . Tek dileğim böyle insanlara yaratan rabbim görüyor nasıl biliyorsa öyle yapsın onun adaleti büyüktür.
 • Abidin susmaz
  1 yıl önce
  Çok tutarsız karmaşık konuşmuş yadigar kendiside dümenin içinde
 • Ahmet Deniz
  1 yıl önce
  Bu kadın adamı ya katil eder yada zengin ama engelli olan zor rapor alırken bu kadın nasıl almış bence hem raporu veren doktora hemde kadına soruşturma açılıp kaç sene maaş aldıysa faiziyle geri ödemesi gerekiyor.. Resmen hâk yemek kul hâkkı Allah ıslah etsin ne diyeyim
 • .....
  1 yıl önce
  Haram para yıllarca yemiş dinsiz eşin be kardesim.
 • Ruhan
  1 yıl önce
  Seneryo hepsı hiç mantıklı değil
 • Gündüz
  1 yıl önce
  Eli ayagı kesik adama vermiyorlar nasıl oluyorda hasta yokken rapor alabiliyor saçmalık
 • kuntay
  1 yıl önce
  bir palu ailesi daha bir bit yeniği var bu işte yüzüne çamaşır suyu döken eşin nasıl sevebilir yani 2013 2018 5 sene var hiç mi polis durdurmadı 5 sene doktor görmeden rapor nasıl verecek bi bit yeniği var bu işte
 • Mitad
  1 yıl önce
  Yalan haber böyle bişey olucak sen fark etmeyeceksin.herkesi enayimi sandınız bu haberi yaparken.
 • Glutensiz
  1 yıl önce
  Bence onun kimlik bilgileriyle gercek kör birini göstermis olabilirler doktora.
 • Gizli olur
  1 yıl önce
  Bu adam yalan söylüyor kendisi de işin içinde bence
 • Akıl nerde
  1 yıl önce
  Bu devirde hiç şaşırmam
 • Baran Kaya
  1 yıl önce
  Bir yanlışlık vardır erkek haksızdır. imkansız böyle bir şey olamaz
 • M yurt
  1 yıl önce
  Kamu hastanelerinde sağlam olan kişilere rapor veren doktorlar var çok gizli yapıyorlar kısacası rapor mafyası var bence rapor alanları yeniden doktor muayenesinden geçirmek lazım
 • Kerem
  1 yıl önce
  Ya vay arkadaş ülkenin suyu çıktı,millet neyin peşinde
 • Okan caa
  1 yıl önce
  Doktorada vermiştir karı
 • Şükran
  1 yıl önce
 • Dayı oğlu
  1 yıl önce
  Birilerinin raporu veren doktora paradan başka birşey verdiği çok olası.
 • Yasın iskender
  1 yıl önce
  Yaptığınız yalan habere sokayım
 • Sami
  1 yıl önce
  Böyle birşey olabilir mi ya inanılması çok güç
 • Birgün mutlaka
  1 yıl önce
  Doktor raporu verdi oda doktora verdi olan adama oldu
 • Savaş
  1 yıl önce
  Müslümanmışlar üstelik.
 • Burcu balçık
  1 yıl önce
  Olsun ama yaaa bak ikiside kapali bacilar saç telleri gözükmüyor yolda görünce namuslu sanirsin hak yerler hukuk bilmezler harama el uzatir saç kapatırlar acın okuyun kitabınızı kul hakki nedir acın o başlarınızı bokunu cikardiniz iyice
 • Ferhat
  1 yıl önce
  Bence doktor rapor vermiş kadında doktora vermiş adamda rapor gerçek olsun diye gözlerini vermiş herkes vermiş bu konuda;;)))
 • Hasan
  1 yıl önce
  Yalan yanlış masa başı haberi bunlarla vaktinizi cal iyorlar
 • markert
  1 yıl önce
  haber sabah gazetesi yayını mi. haha hagah asparagas ,1950 Lili yıllar haberi gibi
 • Y.c.Almanya
  1 yıl önce
  Bence o rapora imza atan doktor bu bedelinPsiniPsini eşi olankisi geri ödemesi ve doktorun hastayı görmeden engelliraporu verdiği için işine son verilmesi.
 • Poyraz Ceyhan
  1 yıl önce
  Benim anladığım kadarıyla doktorla arasında birşeyler yaşamışlar bu iki bacı başka açıklaması yok , doktorda kör değil ya var bir dümen
 • Mehmet yozgatli
  1 yıl önce
  Hastayı görmeden raporu nasıl almış yatmittir toktorun altına karı zaten motora benziyo
 • Dertli
  1 yıl önce
  Yorumsuz büyük bir ihtimalle bu kadın bosansa bile adamdan nafaka alır İşte adalet bu birinci sırada milletvekili dokunulmazlığı var ikinci sırada kadınlar var
 • muharrem
  1 yıl önce
  engelli raporu alıpta emekli olanlarıda iyice bi araştırsınlar bakalım ne dümenler çıkacak daha, hani eyt çıkmıyoya milletde kendi emekliliğini para yedirerek kendileri hallediyo
 • Orhan
  1 yıl önce
  Uyduruk bir haber. Raporu bir heyet verir.
 • Mehtap durmaz
  1 yıl önce
  Ben babama rapor alana kadar 3 heyetten geçtim bu nasıl bir rapormus sağlık bakanlığı uyuma hortumlayan yanlızca sen değilsin yandaşınada yediriyorsun babamın suçu neydi raporu verdin 3 ay sonra vefat etti yazıklar olsun koskoca devleti içinden kemirdiniz
 • Kaan çoban
  1 yıl önce
  Tamamen uydurma haber
 • Siyahi
  1 yıl önce
  Ben adamin dediklerine inanmiyorum.bu iste kendi parmagi da var.doktor hastayi gormeden rapor vermez o riske giremez.karisini da dinlemek lazim
 • Yalansin dünya
  1 yıl önce
  Allahim şeytanın serrinden şeytan kılıklı insanların serrinden sana sığınırım ne guzel dua
 • Merih
  1 yıl önce
  Tamamen asparagas bir haber.
 • Cafer
  1 yıl önce
  Bence doktora ya para yada gönül ilişkisi var başkada anlam veremedim..
 • Ekrem
  1 yıl önce
  Nasil bir dümen bu doktorlar hastayi gormeden nasil rapor veriyor? Bence o raporda imzasi olan doktorlara hesap sormali. Adalet şart bu boyle olmaz bokunu cikarttilar.
 • Hacer
  1 yıl önce
  Bence çok sacma bir haber yuzden 90engelli raporu almak için Dr görmesi gerekiyor.. Dr görmeden engelli raporu çıkmaz bu haberde doğruluk payı yüzde kaç bilemedim.. Dr görmeden hiçbir hastane engelli raporu vermez
 • Aslan parçası
  1 yıl önce
  Hfjfjfjfjjfjjf
 • Ayşe kic
  1 yıl önce
  Hayır kardeşim adamın sözleri baştan aşağı yalan.engelli raporu almak çok zor.bi sürü doktorun elinden geciyosun kurula giriyosun..heryere imzan gerekiyor..ve polis söyleyene kadar kör raporu olduğundan haberi yokmuş..hepsi yalan adamın sözleri..çocuk bile inanmaz..ben engelli oğlum hasta olduğu için..annesi olarak rica etsemde hiçbir kamuda işini yapmıyorlar.kendisinin imzası gerek diyorlar..yada size noterden yetki verecek diyorlar..adam belkide karısına veraset çıkardı yetki verdi..şimdide karısının üstüne attı herseyi
 • Mustafa bozkurt
  1 yıl önce
  Selamunaleykum kardeşim adalet diye birşey varmi türkiyede ben inanmiyorum adalet olduguna
 • Adalet
  1 yıl önce
  Para için bunları yapan kadın doktora para vermez, ne vereceğini anladınız siz.
 • Orhan
  1 yıl önce
  Bu sadece kadınlara verilen sınırsız haklardır benim başıma da buna benzer bir kolay geldi kötū niyetli kadınlar ya kocalarından nafaka ve tazminat ve devletten maaş almak için hem yuvaları hemde kocalırın ve çocukların hayatını mahfederler hiç dūşūnmeden hemde devlet eliyle devlet derhal 2484 yasayı ve istanbul sozlesmesini derhal kaldırılmalıdır elbette zūlme uğrayan kadın varsa delille hakkı sorulsun
 • Burhan sürmeli
  1 yıl önce
  Ya Allah aşkına benim kizim yüzde 96 engelli raporu yenilemek için her gittiğimde hastayı getirin diyor
 • Ali kandemir
  1 yıl önce
  Doktor raporu vermek için once kadinla bi deyisik rapor yaşamiş beliki suleyman soylu demirtasla uraşacağina bu işlerle uraşsin biraz
 • Atilla
  1 yıl önce
  Evet adalet şart bu herkes için geçerli engelli raporunu tek doktor vermez heyet raporu olması lazım 5_6 doktor kararı ile rapor verilir bilmeden hemen çamur atma bence keşke her konuda bu kadar hassas olsan mesala kimliksiz muayene etmeyen doktora saldıran cahilleri suçlamak gibi
 • Şeyma sena kocael
  1 yıl önce
  Siz kimsiniz
 • Emine
  1 yıl önce
  E tamam raporu almış da onu veren doktor nasıl vermiş bu nasıl iş anlayan varsa aciklasin yani
 • Hacer
  1 yıl önce
  Bencede hiçbir anlam veremiyorum.. Dr hastayı görmeden ilaç yazmıyor sağlık ocağında... Burada yuzde 90 engelli raporu verecek hastayı görmeden mümkün değil bu haber doğru değil
 • Nedim
  1 yıl önce
  Kocasını iki kuruş para için kör etmeye çalışan bir kadın bir şekilde almıştır o raporu bunların birde kapanmalari yok mu o insanı çıldırtıyor
 • Umut
  1 yıl önce
  Gercek kor olanlar rapor almakda zorlaniyor. Kolay kolay raoor vermezler. Bu nasil almis raporu.hayret
 • Alivural
  1 yıl önce
  Nasıl. Olacak koyruk sağlamıştır çaktirmiştir ondan vermiştir
 • Tansel
  1 yıl önce
  Çözemedin mi alanda memnun raporu verende memnun raporu bu kadar basit
 • Mustafa
  1 yıl önce
  Sence nasl vermiş olablr emine hanm bu işte doktorunda vardır illa Bi çıkarı. Ya maddi yda bşka türlü. Veyahutta adam Bi şeklde yalan söylüyo ama niye yalan söylesin onuda anlamış değilim
 • Naz Kara
  1 yıl önce
  minareyi çalmışlar kılıfıda hazırlamışlar pes doğrusu pes...
 • Sefa
  1 yıl önce
  Raporu verenede abla kardeş vermişler
 • Abdulkadir Gökçe
  1 yıl önce
  Bence saçma nsl rapor almışlar ki
 • Sarp pars
  1 yıl önce
  Burası Türkiye arkanda bir siyasi sayın varsa .prf diplomasi bile adama verirler.bunda sasacak ne var.
 • Gabar
  1 yıl önce
  Okumus esek doktor parayi almis vermis raporu
 • Allahverdi
  1 yıl önce
  Allah seni gerçekten kör etsin de ozaman yaşarsın körlüğü, senin kalbin ruhun kör olmuş kocana yaptıklarının ne dünyevi ne uhrevi hiçbir gerekçesi olamaz.