Düğün Yapacaklara 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi
  • Finans 365
  • Kredi
  • Düğün Yapacaklara 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi

Düğün Yapacaklara 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi

Ziraat, Vakıf ve Halk Bankası ile Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamada evlenecek gençler için kredi destek paketi müjdesi geldi. Yapılan açıklamaya göre evlenecek çiftlere 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL 'ye kadar kredi desteği sağlanacağına yer verildi. Detaylar haberimizde.

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:21
Düğün Yapacaklara 6 Ay Geri Ödemesiz, Düşük Faizli Kredi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ziraat, Vakıf ve Halk Bankası ile Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamada evlenecek gençler için kredi destek paketi müjdesi geldi. Yapılan açıklamaya göre evlenecek çiftlere 6 ay geri ödemesiz 30 bin TL ‘ye kadar kredi desteği sağlanacağına yer verildi. Detaylar haberimizde.

Üç kamu bankası ile iki katılım bankası geçtiğimiz hafta açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre evlenecek olan çiftler için verilecek kredilerin başvuruları devam ediyor.

Kredi ile ilgili bankaların yaptığı açıklama şöyle:

“Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız.”

Çeyiz alacak gençler için sağlanan sosyal hayatı destek kredisinde faiz oranı 0,82 olarak açıklandı. Çekilen kredinin 6 ay geri ödemesi olmayacak. Ancak bir detayı atlamamak gerek. Çeyizler anlaşma sağlanan firmalardan satın alınması durumunda, azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredilendirilebilecektir. Asgari kredi limiti 3.000 TL, azami kredi limiti ise 30.000 TL’dir.

Kredi için dikkat edilmesi gereken diğer ayrıntılar ise şöyle:

• Cep Telefonu, bilgisayar ve tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

• Satıcı firmanın bankanın müşterisi olması esastır.

• Banka gerekli görülmesi durumunda kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Bu kredi kampanyasında 10 bin TL çekecek vatandaşlar, ayda 252 TL taksit ödemesi yapacak. 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyasında vatandaş bankaya toplamda 13 bin 104 lira ödeme yapacak.

Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenlerin bizzat banka şubelerine giderek müracaatını yapması gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP