DOLAR

20,4101

1.49%
EURO

22,0153

1.98%
ALTIN(gr)

1.284,17

2,21%
BİST 100

%
60 Ay Vadeli 15 Bin TL’lik Kredi! Emekliye Tek Seferlik Ödeme Geliyor!
  • Finans 365
  • Finans
  • 60 Ay Vadeli 15 Bin TL’lik Kredi! Emekliye Tek Seferlik Ödeme Geliyor!

60 Ay Vadeli 15 Bin TL’lik Kredi! Emekliye Tek Seferlik Ödeme Geliyor!

Covid-19 ile mücadele dönemi içerisinde birçok insanlar için olağanüstü fırsatlar beraberinde getirilmesiyle birlikte dikkatleri üzerine çekti. Emekliler için gelen son dakika sevindirici haber sonrasında halkımız için olağanüstü fırsatlar verilmeye başlanmış bulunmaktadır. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:56
60 Ay Vadeli 15 Bin TL’lik Kredi! Emekliye Tek Seferlik Ödeme Geliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çalışan, çalışmayan veya ev hanımlığı yapan insanlar için geliri olup olmadığını göz ardı eden bir seferlik 15bin TL ye varan kredi olanakları sunulmaya başlandı. Bütün bu detayların güncel bulunmasıyla birlikte insanlarımız nasıl 15bin TL lik kredi imkânından nasıl faydalanabilirim? 15bin TL’lik kredi başvuru şartları nelerdir? Gibi birçok soru ile karşımıza çıkmaktadır.

Emekliler İçin Sevindirici Haber Geldi! Anında Başvurun!

Emekli insanlar için sunulan olanaklar ile gözleri üzerine çekmesi ile birlikte dikkatleri üzerine ekmektedir. Sabit gelir sahibi olan ya da farklı bir geliri olmayan insanlar için alınan kararlar ile birlikte 15bin TL’ye kadar kredi fırsatlarının düşük faiz oranları ile çalışan, çalışmayan ve ev hanımı gibi birçok insanımıza sunulacağı beyan edilmiştir. Başvuru yapmak isteyen insanlar kredi müjdesinin hemen ardından araştırmalarını devam etmeye başlaması ile birlikte 15bin TL’lik kredi başvurusu nasıl yapılır? Gibi benzeri sorular ile gündemde ki yerini almış durumda.

60 Ay Vadeli 15BinTL’lik Kredi Kampanyası Başladı!

Gelir belgesi şartı olmadan başvuru işlemlerini yapabileceğiniz kredi fırsatları ile birlikte birçok insanımız için müjdeli haber sonunda geldi. 10Binlerce insanımızın yararlanacağı 15bin TL’lik kredi kampanyasından faydalanmak isteyen insanlar TC kimlik numarasını yazarak 5030’a SMS göndermeleri rica olunur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP