DOLAR

16,1920

-0.96%
EURO

17,4658

-0.86%
ALTIN(gr)

964,40

-0,79%
BİST 100

%
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için müjdeli açıklamalar
  • Finans 365
  • Finans
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için müjdeli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için müjdeli açıklamalar

Pandemi nedeniyle ekonomik sıkıntıların iyice arttığı şu dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için rahatlatan açıklamalar geldi. Devlet desteklerine devam edecek. İşte detaylar.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için müjdeli açıklamalar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve tüm ülkelerde insanların ekonomik zorluklar yaşamasına sebep olan pandemi için devlet adımlar atmaya devam ediyor. Tam kapanma ile iyice sıkıntıya düşen esnaf ve ihtiyaç sahibi aileler için Başkan Erdoğan’dan sevindirici açıklamalar geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MKEK Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası’nda Enerjitik Malzemeler Üretim Tesisi Açılış Etkinliği ve Ürün Lansmanı’nda açıklamalarda bulundu.

Açılışta Türkiye’nin savunma sanayiinde attığı adımların önemine değinen Cumhurbaşkanı, tam kapanmayla süreciyle ilgili memur ve esnaflara yönelik müjdeyi de verdi.

ESNAFA YÖNELİK KİRA DESTEĞİ UZATILDI

Memur maaşlarının 10 Mayıs’ta yatırılacağını duyuran Recep Tayyip Erdoğan, esnafa yönelik sağlanan bin liralık kira yardımının süresinin de 1 ay daha uzatıldığını açıkladı.

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM 1100 LİRAYA ÇIKARTILDI.

Erdoğan ayrıca, ihtiyaç sahibi ailelere hane başı verilen 1000 liralık nakdi yardımın 1100 liraya çıkartarıldığını da sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Telefon Numarası Açıklandı! Bu Numaralardan İletişim Kurabilirsiniz Yeni yardım paketlerininde hazırlanmakta olduğu hükümete yakın kaynaklar arasında konuşuluyor.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP