DOLAR

17,9473

-0.01%
EURO

18,4204

-0.67%
ALTIN(gr)

1.038,61

0,59%
BİST 100

%
Kampanya Bir Süre Daha Uzatıldı Vatandaş Sevinçten Ne Yapacağını Şaşırdı
  • Finans 365
  • Gündem
  • Kampanya Bir Süre Daha Uzatıldı Vatandaş Sevinçten Ne Yapacağını Şaşırdı

Kampanya Bir Süre Daha Uzatıldı Vatandaş Sevinçten Ne Yapacağını Şaşırdı

Kredi kampanyaları arasında en cazip olanı hemen alınıp bir süre ödeme sağlanmayan kredi kampanyaları oluyor. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:26
Kampanya Bir Süre Daha Uzatıldı Vatandaş Sevinçten Ne Yapacağını Şaşırdı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ziraat Bankası uzun zamandır ertelemeli kredi kampanyası paylaşmıyordu. Tüm kampanyalarında limitler yüksek olurken faiz oranları ise oldukça düşüktü. Ancak pandeminin ikinci, dalgasıyla berabervatandaşlar maddi olarak inanılmazbunaldı. Yaşanan bu bunaltı hali daha sonra ödemeli kredi kampanyalarını aratır oldu. Ziraat Banaksı vatandaşın zor durumda olduğunu bildiğinden son dönemde art arda sonradan ödemeli kredi kampanyası paylaşır oldu. En son paylaşılan kredi kampanyasını süresi dolduğundan binlerce vatandaş mağdur olmuştu. Bakaya devamlı yapılan itirazlar sonuç verdi ve ilgililer en sonundayaptıklarıaçıklama ile 3 ay geri ödemesi kredi kampanyasının süresini uzattıklarını bildirdi. Vatandaşlar cazip fırsatlarla dolu olan bu kampanyadan 3 ay daha yararlanabilecek.

Faiz Oranları Değişmedi Vatandaşın Morali Yerine Geldi

Buna göre vatandaşlar 20 bin TL olarak aldıkları krediyi 3 ay sonra geri ödemeye başlayacak. 36 aya varan vade seçeneklerinideğerlendirmek isteyen vatandaşların kafası bu açıklamadan sonra inanılmaz karıştı. 3 ay geri ödemenin olmayışı 36 aylık vadeye dahil mi değil mi diye merak eden vatandaşların derdine çare yine bankadan geldi. Buna göre 3. Aydan sonra 36 aylık vade süresi başlamış olacak. Verilen kararlarla beraber vatandaşa derin bir nefes aldırılmış oldu. Bütçelerini toparlayacak olan vatandaşlar kredilerini alır almaz ödeme telaşına düşmeyecekler. Faizi oranları ise %1.5 olarak açıklandı. Faiz oranlarındaoynama yapan birçok bankaya inat banka faiz oranlarını hiç değiştirmedi.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP