Ahbap Derneği Haluk Levent Korona Yardımı Sitesi! Maddi Yardım Başvuru

Ahbap Derneği Haluk Levent Korona Yardımı Sitesi! Maddi Yardım Başvuru

Ahbap Derneği yardım talebi nasıl yapılır? Ahbap Derneğine nasıl üye olunur? Ahbap Derneği üzerinden gıda yardım talebi nasıl yapılır? Ahbap Derneği'nin korona kapsamında yapmış olduğu yardımlar neler? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik.

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:41
Ahbap Derneği Haluk Levent Korona Yardımı Sitesi! Maddi Yardım Başvuru
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Ahbap korona yardımları sanatçı Haluk Levent önderliğinde ihtiyaç sahipleri ile buluşmaktadır. Korona virüsü sebebi ile birçok kişi işine gidememektedir. Ayrıca evinden çıkamayan kronik hastalar, 20 yaş altı gençler ve 65 yaş üstü yaşlılarımız ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Bu sebeple uzun yıllardır ihtiyaç sahiplerine destekte bulunan Ahbap korona yardımları ile mücadelede ihtiyaç sahiplerini yine yalnız bırakmamaktadır. Ahbap Derneği yardıma muhtaç kişilerden gerekli bilgileri toplayarak kişilerin istedikleri yardım hakkında destekte bulunur. Ahbap Derneği korona virüsü sebebi ile resmi web sitesinde Covid-19 Portalı oluşturmuştur. Bu portal sayesinde anlaşma yaptığı kurumlar ile korona virüsü sebebi ile insanlara yardımda bulunmaktadır. Gıda, nakit, kıyafet, hayvan ve doğa, hasta bakım, medikal yardım, eğitim barınma ve farklı birçok yardımda bulunan Ahbap Derneğinin virüs ülkemize giriş yaptığından beri çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Ahbap Derneği Yardım Talebi Nasıl Yapılır?

Derneğe yardım talebinde bulunacak kişiler öncelikle derneğin resmi internet adresi üzerinden başvuru yapmalıdır. Yarım talebinde bulunmak isteyen kişiler üye olduktan sonra ana sayfada yardım talebi başvur sekmesine tıklayarak başvurularını yapabilir. Başvur butonu tıklandıktan sonra yardım talebinde bulunmak istenilen sekmeye tıklanarak başvuru tamamlanır. Başvuru sırasında kişilerden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. Başvuruda verilecek her bilgi yardım alabilmek için önem taşımaktadır. Kişiler derneğe verdikleri bilgilerin doğruluğunu kanıtlamalıdır. Ahbap Derneği başvuruları değerlendirirken kişilerin verdiği tüm bilgileri ilgili kurumlar ile ortaklaşa çalışarak inceler. Bu sayede gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşılmış olur.

Ahbap Derneğinin Anadolu Efes İle Birlikte Düzenlediği Yardımdan Nasıl Yararlanılır?

Ahbap Derneği ile Anadolu Efes’in başlattığı ortak kampanya ile ihtiyaç sahibi eğlence sektörü çalışanlarına yardım verilmektedir. Korona virüs sebebi ile işinden olan eğlence sektörü çalışanları ve ailelerine mağduriyet yaşamamaları için destek sağlanır. Kampanya kapsamında eğlence sektörü çalışanları ve aileleri için toplamda 1 milyon TL toplanmıştır. Kampanyada yaklaşık 2100 ailenin destek alacağını kendi twitter hesabından duyuran Ahbap Derneği başkanı Haluk Levent bu sayede kişilere yaklaşık 200 TL değerinde bir alışveriş olanağı sunulduğundan bahsetmiştir. Kampanyadan yararlanacak kişiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yeme ve içme sektör çalışanlarından oluşan garson, komi, aşçı, barmen işçileri,
 • Yeme içme ve eğlence sektörü çalışanların aileleri bu yardımdan faydalanacaktır.

Kişiler korona virüsünden sonra işlerinden ayrıldıklarını bildirdikleri takdirde yardım kampanyasından yararlanmaktadır. Yardım için Ahbap Derneği resmi web sitesi ziyaret edilebilir ve başvuru yapılabilir. Başvuru yapmak için siteye üye olmak yeterlidir.

Ahbap Derneği Üzerinden Gıda Yardım Talebi Nasıl Yapılır?

Gıda desteğinden yararlanmak isteyen kişiler Ahbap Derneğinin resmi internet adresindeki başvuru forumunu doldurmalıdır. Bunun için öncelikle derneğe üye olunması gereklidir. Derneğe üye olunduktan sonra kişiler isterse farklı yardım taleplerinde de bulunabilir. Ahbap korona yardımları ihtiyaç sahiplerine en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Ahbap Derneğinin hemen her ilde temsilcilikleri bulunmaktadır. Korona virüsü sebebi ile hazırlanacak olan gıda paketleri en yüksek hijyen koşullarında hazırlanmaktadır. Hijyen koşullarına uyarak hazırlanan erzak kolileri yine Ahbap Derneği gönüllü çalışanları tarafından sahiplerine ulaştırılır.

Ahbap Derneğine Nasıl Üye Olunur?

Ahbap derneğine üye olmak için öncelikle Ahbap Derneğinin resmi internet hesabına girilmesi gereklidir. Ahbap Derneği ihtiyacı olan herkese ulaşmak için büyük bir çaba göstermektedir. Korona virüsü yüzünden birçok kişi mağduriyet yaşadığı için en hızlı ve en çok ihtiyaç olunan desteği sağlamak için dernek çalışanları büyük bir gayret göstermektedir. Her ihtiyaç sahibine mutlaka dönüş yapılmaktır.

İhtiyaç sahibi kişiler Ahbap korona yardım talebinde bulunmadan önce derneğe üye olmalıdır. Derneğe üye olmak için izlenmesi gereken yol:

 • Resmi web sitesine giriş yapılır,
 • Üyelik işlemleri bölümü seçilir,
 • Üyelik yapıldıktan sonra mail adresine gönderilen onay kodu girilir ve hesap oluşturulur.
 • Hesaba giriş yaptıktan sonra profil kısmından yardım talebi ve ardından sosyal yardım seçeneklerinden biri seçilerek başvuru yapılabilir.

  En az 10 karakter gerekli
  Tüm Yorumlar (1)
  • Dilek bingöl

   Haluk bey hayırlı akşamlar benim oģlan kardeşim kalp krizi kaçırdı an bu olması gerek sosyal güvencesi yok iş arıyor bulamadı 49 yaşında diye hiç kimse iş vermiyor çalışmıyor allah rızası için yardım edin anju yaptırın kardeşime ben çok korkuyorum kardeşime birşey olacak diye en son çare size başvurmak aklıma geldi teşekkür ederim size


  HIZLI YORUM YAP