Böyle Kredi Fırsatı Görülmedi! Yapı Kredi,İşbank Ve Akbank Kesenin Ağzını Açtı
  • Finans 365
  • Kredi
  • Böyle Kredi Fırsatı Görülmedi! Yapı Kredi,İşbank Ve Akbank Kesenin Ağzını Açtı

Böyle Kredi Fırsatı Görülmedi! Yapı Kredi,İşbank Ve Akbank Kesenin Ağzını Açtı

Acil paraya sıkışan vatandaşlara 5000 TL faizsiz kredi müjdesi son dakika haberi şeklinde geldi! Yapıkredi, İşbank ve Akbank bir tek sms ile 35.000 TL’ye varan kredi veriyor. Üstelik şart yok, kefil yok, belge yok...

ABONE OL
3 Şubat 2022 22:56
Böyle Kredi Fırsatı Görülmedi! Yapı Kredi,İşbank Ve Akbank Kesenin Ağzını Açtı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pek çok banka, yepyeni bir ihtiyaç kredisi avantajı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ederken, en büyük atak 3 özel bankadan geldi. Bilindiği gibi artık bankaların büyük bir bölümünde alınacak ihtiyaç kredileri de SMS ile başvuru yapmak mümkündür.

 Akbank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye’nin en prestijli özel bankalarından Akbank, müşterilerinin cebini düşünmeye devam ediyor. En son olarak faizsiz bir şekilde 5000 TL’lik kredisi ile tüketicilerin yüzünü güldüren akbank’tan SMS ile kredi kampanyası geldi. SMS ile başvuru yapmak amacıyla KREDİ yazdıktan sonra boşluk bırakılmalı ve Daha sonrasında ise T.C. kimlik numarasının yazılması ve 4425’e gönderilmesi yeterlidir. Böylelikle Akbank’tan ne kadarlık bir kredi alınabileceği çok kısa bir şekilde öğrenilebilir. Diğer taraftan Akbank’tan alınacak kredinin 3 ay sonra da ödemeye başlanması bir başka avantaj olarak tüketicilerin karşısına çıkıyor. 50.000 TL’ye varan ve 36 ay vade seçeneği şeklinde yüzde 1.64 faiz oranı ile başlangıç yapan faiz oranları da yine aynı şekilde Akbank’ta tüketicileri bekliyor.

 Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi bankası’ndan yine aynı şekilde SMS ile kredi başvurusunun yapılabilmesi için öncelikli olarak Kredi türünün belirtilmesi ve boşluk bırakıldıktan sonra t.c. kimlik numarasının yazılması ve yine aynı şekilde boşluk bırakıldıktan sonra aylık geliri ne kadar olduğunu bir yazılması ve 4411 ets1 SMS şekilde gönderilmesi yeterlidir. Bu adımdan sonra krediyi, kısa süre içerisinde tüketiciye Bir sms ile cevap verecektir. Cevabın olumlu olması durumunda ise tüketicinin bankaya başvurması ya da direkt otomatik bir şekilde hesaba para aktarılması suretiyle başvuru yaptığı krediyi kullanması mümkündür.

 İş Bankası SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

SMS ile kredi alınabilecek Bir başka banka ise İşbank olarak karşımıza çıkmaktadır. 36 aya varan vade seçeneği şeklinde yüzde 1.60 faiz oranı ile başlayan faiz imkanları aracılığı ile anında 50.000 TL’ye varan kredinin çekilmesi mümkündür. Üstelik SMS ile kredi alınması mümkündür Bu nedenle yapılması gereken nakit yazıldıktan sonra t.c. kimlik numarasını mı yazılması ve ne kadar kredi çekilmesi isteniyorsa bu rakamın açıklaması ve hemen akabinde aylık gelirim ne kadar olduğunun boşluk bırakılarak yazılması ve 4402 ye mesaj atılması yeterlidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP