Altının onsu o tarihte 20.000 dolar olacak! Kuyumcular doldu taştı! Piyasa karıştı!
  • Finans 365
  • Altın
  • Altının onsu o tarihte 20.000 dolar olacak! Kuyumcular doldu taştı! Piyasa karıştı!

Altının onsu o tarihte 20.000 dolar olacak! Kuyumcular doldu taştı! Piyasa karıştı!

ABONE OL
2 Ocak 2023 13:46
Altının onsu o tarihte 20.000 dolar olacak! Kuyumcular doldu taştı! Piyasa karıştı!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuyumcular doldu taştı! Altının onsu o tarihte 20.000 dolar olacak! Altın ile ilgili yorumlar oldukça farklı şekilde yapılıyor. Altının inanılmaz bire şekilde artacağını söyleyenler ve altının yarı yarıya düşeceğini söyleyenler. İşe yatırımcılar bu iki farklı yorum sebebiyle yatırım yapmayıp bekliyor. Araştırmacı ve yazar Cem Özüak da altın ile ilgili çok farklı rakam verenler arasında yer alıyor. Özüak öyle bir tarih veriyor ki bu tarihi duyanlar hemen kuyumculara gidecek. İşte bu yorumlarının ve konunu detayları…

Altının Onsu 20.000 Dolar Olacak

Bu konuda değerlendirme yapan Stratejist Cem Özüak’tan şok eden bir altın analizi geldi. Özüak altın için öyle bir iddia ortaya attı ki duyanların ağzı bir karış açık kalacak ve hemen altına koşacak. Özüak altının onsunun 20.000 dolar olacağını ifade etti.

Özüak’ın yaptığı bu sürpriz tahminin devamında ise altının 3-4 aylık bir süre zarfında çok büyük bir yükseliş yaşanmayacağını ifade etti. Özüak ABD’nin faizde yaptığı artırımın altını sabit tuttuğunu ifade ediyor.

ABD’de enflasyoun düşmesi ile birlikte altında yükselişin yaşanacağını ifade eden Özüak 5-6 ay içerisinde 20.000 dolara kadar yükseleceğini ifade ediyor.

Editörün notu: Haberimizde verilen bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Finans365.com sorumluluk kabul etmez

finans365.com özel haber

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (2)


HIZLI YORUM YAP