Bankalar Vatandaşlara Kredi Dağıtacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Kredi Veriyor?
  • Finans 365
  • Kredi
  • Bankalar Vatandaşlara Kredi Dağıtacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Kredi Veriyor?

Bankalar Vatandaşlara Kredi Dağıtacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Kredi Veriyor?

Vatandaşlar zor zamanlardan geçtikleri bu dönemde her zamankinden daha çok maddiyata ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple vatandaşın ihtiyaçlarına kulak veren kurumlar ve kamu bankaları vatandaşların imdadına koşuyor. Vatandaşlara düşük faizli kredi verecek olan birçok banka bulunuyor ancak her bankanın kendi şartları bulunuyor. İşte detaylar..

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:52
Bankalar Vatandaşlara Kredi Dağıtacak! Hangi Bankalar Ne Kadar Kredi Veriyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deniz Bank Vatandaşlara İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor

Kampanya kapsamı içerisinde yer alan ve emekli olan vatandaşlar için kefil şartı bulundurmadan 0.79 gibi düşük bir faiz oranı ile borç transfer imkanı sunuyor. Emekli bankacılığı kampanyalarına bir yenisi de Deniz Banktan geliyor. Deniz Bank tarafından düzenlenen emekli kampanyası doğrultusunda, emekli maaşlarını Deniz Banka taşıyan vatandaşlara borç transfer imkanları sunulacak. Eylül ayına kadar geçerli olacak olan kampanyaya başvurular Deniz Bank’tan yapılacak. Üstelik tüm bu uygulamalar için hesaplamalar dikkatlice yapıldı!

Kampanyalar Devam Ediyor

Deniz Bank tarafından sunulan kampanya yaz aylarında başlayacak ve iki farklı oran ile sunulacak. Bu oranlar on iki ay vadeli olarak isteyenler için 0.79 iken daha fazla vade ile almak isteyen vatandaşlar için 1.17 olarak hesaplanacak. Vatandaşlar için üç farklı şekilde başvuru yapılabiliyor. Bu yöntemler internet bankacılığı, Deniz Bank şubeleri ve müşteri temsilciliği olarak ayrılıyor.

Emekli olan müşterilerin emekli maaşlarını Deniz Bank tarafına geçirmesi durumunda 12 ay vadeli olarak yüzde 0.79 faiz uygulaması yapılacak. 12 ay yerine 13 ve 36 ay vade bulundurması durumunda ise sürenin artmasına bağlı olarak 1.17’lik bir faiz oranı uygulanacak. En fazla 36 ay vadeli olarak sunulan emekliye borç transferi kampanyasından yararlanmak isteyen bireylerin bizzat kendilerinin başvuru yapmaları ve emekli maaşlarını Deniz Bank bünyesine taşımaları gerekiyor.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP