Odeabank’tan Yeni İhracat Kredisi

Odeabank’tan Yeni İhracat Kredisi

Genç, yeni, dinamik ve hissedarları sayesinde bir o kadar da köklü bir banka olan Odeabank, bankacılık sektörüne adım attığı günden beri yaptığı önemli kampanyalar, avantajlar ve çok çeşitli kredi fırsatları ile birbirinden farklı tipteki müşterilerine birbirinden kaliteli çözümler sunuyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:53
Odeabank’tan Yeni İhracat Kredisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Odeabank’ın sunduğu çok çeşitli kredi fırsatları ile Odeabank’ın her kategoriden olmak üzere bütün müşterileri, acil olan ihtiyaçlarının doğrultusunda hizmetlerine sunulan ihtiyaç kredileri, yeni konut alımı kredileri, sıfır taşıt alımı kredileri, ikinci el taşıt alımı kredileri gibi daha pek çok kategoride ve alt kategorideki sınırsız kredi fırsatlarından yararlanabiliyor. Kişisel kredilerin yanı sıra Odeabank, Odeabank müşterilerinin sektör yaşamlarına da fayda sağlamayı amaçlayan çok çeşitli ve ihtiyaca uygun kredi çeşitleri geliştiriyor ve KOBİ’ler için özel olarak dizayn edilmiş krediler, tarım işletmeleri için krediler, şahıs işletmesi sahipleri için krediler sunuyor. Bu kredi seçenekleri Odeabank, işletmelerin kuruluşlarından büyümelerine kadar bütün aşamalarında onların yanında olmayı hedefliyor.

Odeabank İhracat Kredisi’nin Detayları

Odeabank’ın sunduğu ticari kredi çeşitlerinden bir tanesi olan Odeabank İhracat Kredisi, Odeabank müşterilerinin ihracat faaliyetleri esnasında, sevk öncesi ve sevk sonrası dönemlerdeki çeşitli finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir. Odeabank İhracat Kredisi, ihracat taahhüdü ile beraber kullandırılmaktadır ve bu kredi çeşidi ile harç, vergi ve resim istisnası gibi istisnalardan da yararlanılabilmektedir. Uygun faiz oranları, geniş vade seçenekleri ve Odeabank’ın ihracat yapacak olan müşterilerini rahatlatacak seviyedeki bir üst limit ile Odeabank İhracat Kredisi, Odeabank müşterilerinin faaliyetlerini sekteye uğramadan devam ettirebilmelerini olanaklı kılıyor.

Odeabank İhracat Kredisinin Faiz Oranları, Vade seçenekleri ve Üst Limitleri

Odebank İhracat Kredisi, sabit faizli bir kredi hizmetidir ve Odeabank’ın ihracat yapacak olan müşterileri için kredi faiz oranı yüzde 1,55 olarak kararlaştırılmıştır. Odebank İhracat Kredisi’nin maksimum vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir ve Odeabank İhracat Kredisi ile alınacak olan maksimum kredi miktarı ise 15 bin TL seviyesindedir. Bununlar beraber, Odeban İhracat Kredisi için Hayat Sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır ve bu Hayat Sigortası’nın senelik prim tutarı ise müşteriden müşteriye farklılık gösterebilmektedir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP