Esnaf ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor Baharda Ödüyor
  • Finans 365
  • Kredi
  • Esnaf ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor Baharda Ödüyor

Esnaf ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor Baharda Ödüyor

İşlerini büyütmek ve gelişmek isteyen esnaf ve KOBİ’ler Yapı Kredi Bankası’nın son avantajlı kampanyası ile bulunmaz bir fırsat ile karşı karşıyalar. Son dönemlerin en avantajlı ihtiyaç kredisini müşterilerine sunan Yapı ve Kredi bankası, müşterilerine kredilerini şimdi alma ödemelerini ise Mart 2018 yılında yapma fırsatları vermektedir.

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:52
Esnaf ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor Baharda Ödüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Esnaf ve KOBİ’ler kredilerini alıp paralarını değerlendirirken aynı zamanda ileri ödeme tarihi fırsatı ile oldukça karlı kazançlar elde edebileceklerdir. Hem düşük faiz oranları hem de uzun vade imkânları ile avantajlı olan bu teklifi reddedemeyeceksiniz. Kredi almak için gerekli şartları öğrenmek isterseniz içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

KOBİ Nedir?

KOBİ, küçük ve orta gelir düzeyine sahip işletmelere verilen genel bir addır. Gelişmekte olan bu küçük çaplı işletmelere büyüme ve daha fazla üretim yapmak isteyen KOBİ’ler için vermekte olduğu destek ile Yapı ve Kredi Bankası esnafın yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Esnaf ve KOBİ’lere Özel Kredi Başvuru Koşulları

Yapı Kredi bankasının avantajlı teklifi olan esnaf ve KOBİ’lere özel ileri ödemeli kredi teklifi kampanyasından yararlanmak isteyen işletme sahipleri, kredi başvurularını internet üzerinden ya da SMS yolu ile kısa sürede yapabilecekleri gibi müşteri hizmetlerini arayarak hem bilgi alabilir hem de kredi başvurularını yapabilirler. Dilersiniz en yakın Yapı Kredi şubesine giderek hem bilgi alabilir hem de kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra başvuru yapmak isteyen işyeri ve KOBİ sahipleri on sekiz yaş veya üzeri olmalıdır. Aynı zamanda da diğer bankalar ile olan ilişkilerini belirleyen kredi notlarının yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca dosyalarınızda gelir durumunuzu belgelen belgeler olmalıdır. Bu şartları sağlamanız halinde sorunsuz bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz.

Esnaf ve KOBİ’lere Özel Kredi Vade ve Faiz Oranları

Yapı Kredi bankasının müşterilerine özel olarak sunduğu teklifte esnaf ve KOBİ’ler kredilerini şimdi alıyor, ödemeye Mart 2018’de başlıyor. Bu özel tekliften yararlanmak isteyen işletme sahipleri için başvuru koşulları makale içerisinde ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Peki ya vade ve faiz oranları nelerdir? 25 bin TL ile 100 bin TL arasında belirlenen kredileri 48 aya kadar olan vadeler ile %1,59 faiz oranı ile kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde yapılan işlemler ile hemen alabilir ve ödemelere ise Mart 2018 yılında başlayabilirsiniz. Oldukça avantajlı bu tekliften yararlanmak isterseniz Yapı Kredi bankası resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP