Garanti Bankası %1,39’dan Başlayan Faiz Oranları İle Kış Kredisi
  • Finans 365
  • Kredi
  • Garanti Bankası %1,39’dan Başlayan Faiz Oranları İle Kış Kredisi

Garanti Bankası %1,39’dan Başlayan Faiz Oranları İle Kış Kredisi

Aktif büyüklüğü ile ülkemizin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerine tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri krediler sunuyor. Ülkemizin ekonomik durumunu göz önüne alarak müşterilerine daha rahat ödeyebilecekleri uzun vadeli krediler sunuyor.

ABONE OL
3 Şubat 2022 21:35
Garanti Bankası %1,39’dan Başlayan Faiz Oranları İle Kış Kredisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1946 yılında kurulan Garanti Bankası ülkemiz çapında bugüne kadar bankacılık sektöründe birçok hizmete imza atmıştır. Kendisini her geçen gün daha da geliştiren Garanti Bankası müşterilerine sunduğu hizmetlerini her geçen gün yepyeni fırsatlarla devam ettirmektedir.

Garanti Bankası Kış Kredisi Nedir?

% 1,39 faiz oranıyla Garanti Bankası bu kış da yanınızda. “Doğal gaz faturasını ödeyemedim! Elektrik Faturasının ödeme günü geçti, ne yapacağım? Arabamın lastikleri eskidi, üstelik kış lastikleri de almam gerekiyor? Of! Of! Of!” demenize, maddi sıkıntılara gömülüp üzüntüye girmenize gerek yok. Evet, yanlış duymadınız! Çünkü yine Garanti Bankası yanınızda. Bu kış da sizi yalnız bırakmadı. Cebinize uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri şimdi Garanti Bankasında.

48 aya varan vade seçenekleri ve % 1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ihtiyaç kredisine hemen başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeye son verin. Üstelik şubeye gitmenize gerek kalmadan kendi evinizden, ofisinizden hatta ailenizle seyahatteyken bile tek tuşla başvurabileceğiniz bir kredi seçeneği sunuyor. Garanti İnternet veya Garanti Cep uygulaması vasıtasıyla; dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce başvurusunu yaptığınız fakat daha önce tamamlayamadığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve hesabınıza aktarılan paranızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kış Kredisini Nasıl Çekebilirim?

– Garanti Cep uygulamasından Krediler > Kış Kredisi

– İş Bankasının İnternet Şubesinden Kredilerim > Kış Kredisi Baş

– Garanti Bankası Şubesine gelerek başvuru

Kış Kredisi Kampanyasının Özellikleri?

– 25.000 TL’ye % 1,59 faiz oranı ve 48 aya kadar vade imkânları mevcuttur.

– 50.000 TL’ye % 1,49 faiz oranı ve 48 aya kadar vade imkânları mevcuttur

– 75.000 TL’ye % 1,39 faiz oranı ve 48 aya kadar vade imkânları mevcuttur

– Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir.

– Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten maksimum 25.000 TL kredi çekilebilir.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP