DOLAR

16,3517

-0.1%
EURO

17,5662

0.33%
ALTIN(gr)

974,15

-0,04%
BİST 100

%
Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith: Bitcoin Gelecek Çeyrekte Daha Fazla Artacak

Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith: Bitcoin Gelecek Çeyrekte Daha Fazla Artacak

Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, gelecek çeyrekte kripto paraların daha fazla artacak olduğunu açıkladı.

ABONE OL
3 Şubat 2022 20:59
Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith: Bitcoin Gelecek Çeyrekte Daha Fazla Artacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı açıklamalarında kripto paraların en fazla ilgi göreni olarak tanımlanan BTC’nin gelecek çeyrekte daha fazla yükselecek olduğunu açıkladı.

Kripto paralar konusunda yapılan açıklamalarda sık sık fiyatın ne zaman artacak olduğu ve ne kadar artacak olduğu soruları beraberinde sorulmasına rağmen Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, gelecek çeyreği hedef gösterdi ve asıl artışın gelecek çeyrekte olacağını iddia etti.

Bitcoin hakkında yaptığı açıklamasında fiyatın bu çeyrekte ne olacağı konusunda bilgi vermeyen Smith, gelecek çeyreğin büyük artışlar için uygun olabilecek olduğunu açıkladı.

Blockchain Gelişecek

Blockchain Ltd. CEO’su Peter Smith, Blockchain teknolojisinin daha fazla gelişecek olduğunu ve küresel tehditlerin mevcut olduğunu açıklayarak blockchain teknolojisi konusunda şirketlerin daha dikkatli hareket etmesinin daha güvenilir olacağını açıkladı.

Blockchain teknolojisi konusunda yapılan bu açıklamalar şirketlerin gelecek süreçte dikkat etmesi ve yeni teknolojileri kullanması konusunda bazı önlemler alınması gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Blockchain ve kripto paraların bu sene içerisinde daha fazla tanınması öngörülmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP